Reklam Alanı
Akıllı Telefon 0

Samsung Galaxy J2 Pro Akıllı Telefon Özellikleri

Samsung Galaxy J2 Pro Akıllı Telefon Özellikleri

Teknoloji devi Samsung, Galaxy J2 akıllı telefonunu piyasaya sürmüştü ve kendi sınıfında fena sayılmayacak özelliklere sahipti şimdi ise Samsung J2 akıllı telefonuna çok ilginç bir özellik ekleyerek Galaxy J2 Pro akıllı telefonu ile karşımıza çıkıyor.

Samsung Galaxy J2 Pro Özellikleri

 

Galaxy J2 Pro 5 inç bir 720p HD ekrana sahip olacak. J2 Pro gücünü Spreadtrum SC8830 işlemcisinden alacak. Bu işlemci 4 çekirdekli ve 1.5 GHz hızında çalışma performansı sunabiliyor. Aynı zamanda Galaxy J2 Pro bellek tarafında da 2 GB RAM ile gelecek. 16 GB depolama alanı ile birlikte gelecek cihazın hafızasının arttırılıp arttırılamayacağı henüz tam olarak bilinmiyor.

Arka kamera 8 Megapiksel ve ön kamera da 5 Megapiksel bir lens kullanılıyor. Samsung Galaxy J2 Pro, 5 inç ekranı 2600 mAh bir batarya ile besleyecek. Android 6.0 Marshmalllow işletim sistemi ile satışa sunulacak. Çift sim kartı ve Bluetooth 4.0 desteği de verecek cihazda asıl özellik ise Smart Glow özelliği bulunacak olmasıdır.

J2 Pro Smart Glow İle Renklenecek

 

Smart Glow özelliği ile arka kameranın etrafında bulunan bir bildirim ışığı bulunması anlamına geliyor. Şu anki cihazlarda alıştığımız sensörde ki bildirim ışığı J2 Pro’da arka kameranın çevresinde olacak. Bu bildirim ışığını farklı renklerde ayarlayabilecek ve aramalarda, mesajlarda ya da bildirimlerde yanacak ışık rengini seçebileceğiz.
Aynı zaman da selfie çekmek isteyenler için de arka kamerayı kullanırken kendinizi göremeseniz de artık tam bir fotoğraf çekebileceksiniz. Çünkü Smart Glow özelliği ile birlikte kamera kadrajına tam olarak girdiğinizde bir ışık yanacak ve size doğru pozisyonda tuttuğunuzu haber verecek.
Şimdilik Galaxy J2 Pro sadece Hindistan’da satılacak ancak Avrupa’ya da kısa süre içerisinde gelmesini bekliyoruz.J

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.