Reklam Alanı
Samsung 3

Samsung Galaxy J3 Pro Özellikleri

Samsung teknoloji şirketinin yeni akıllı telefonu Samsung Galaxy J3 Pro ile ilgili yeni bazı bilgilere ulaşıldı. Samsung Galaxy J3 Pro’nun sahip olduğu özellikler gerçekleştirilen tanıtım ile netlik kazandı.

SAMSUNG GALAXY J3 PRO ÖZELLİKLERİ

Samsung Galaxy J3 Pro modelinin ekran boyutunun 5 inch olduğunu hemen belirtelim. Çoğunluk için ideal bir ekran boyutuna sahip olan Samsung Galaxy J3 Pro aynı zamanda full HD ekran çözünürlüğü yetisiyle gerçekçi bir görüntü sunmayı hedefliyor. Ancak isteyenler için versiyonun 720p’li hali de satışa sunulacak !

4G DESTEKLİYOR

Samsung Galaxy J3 Pro akıllı telefonu 4G desteklemekte.

SNAPDRAGON 410 İŞLEMCİ

Samsung Galaxy J3 Pro akıllı telefonunda 4 çekirdeğe sahip, 1.2 ghz hızında çalışan Snapdragon 410 işlemci mevcut durumda. Öte yandan cihazda Adreno 306 grafik birimi kullanıldığını da hemen sizlere iletelim.

HANGİ İŞLETİM SİSTEMİ İLE GELECEK?

Samsung’un yeni modelinin hangi işletim sistemi ile çıkacağı da çok büyük bir merak konusu. Elimize ulaşan verilere göre telefon Android Lolipop 5.1 işletim sistemi ile piyasaya sürülecek.

Emre Bey {Emre}

“Samsung Galaxy J3 Pro Özellikleri” üzerine 3 yorum

  1. halit onbeş dedi ki:

    bu saatten sonra 5*1 lolipop ile çihaz üretmeleri biraz ayıp olmuş

  2. asiye dedi ki:

    samsung durmadan çalışıyor sürekli yeni telefonlar ile karşımızda ve hepside birbirinden güzel en iyi özelliği çok iyi resim çekmesi bence

  3. Ilgın dedi ki:

    Samsung ne zaman haftada bir telefon çıkarmayı bırakacak merak ediyorum. Adamların sattıkları telefondan çok çıkardıkları model sayısı var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.