Reklam Alanı
Galaxy Note 7
Akıllı Telefon 0

Samsung Galaxy Note 7 Çıkış Tarihi

Samsung Galaxy Note 7 Çıkış Tarihi

Samsung Note serisi akıllı telefonlarını IFA etkinliklerinde tanıtma geleneğini Galaxy Note 5 ile değiştiren Samsung’ un benzer bir süreci Galaxy Note Note 7 için de uygulayacağı düşünülüyor. Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 7’nin sunum tarihine dair henüz kesin bir açıklama olmasa da daha önce Samsung’un tanıtımlarıyla ilgili yaptığı başarılı tahminleri ile tanınan @evleaks Galaxy Note Note 7’nin tanıtım tarihine ilişkin ilk ipucunu kamuoyuna paylaştı. Twitter yoluyla merakla beklenen cihazın tanıtım tarihi hakkında açıklamalarda bulunan @evleaks cihazın 13 Ağustos’ta tanıtılabileceğini öne sürdü. Bu iddiaya dayanarak Samsung Galaxy Note 7’nin çıkış tarihi 13 Ağustos olarak görülüyor.

Samsung Galaxy Note7 Özellikleri

Peki, Android kullanıcılarının merakla beklediği cihazın özellikleri tam olarak neler? Samsung’ un yeni amiral gemisi olan Galaxy Note 7’ye 5.8 inç büyüklüğünde Quad HD çözünürlüklü Super AMOLED Plus ekran yer verilecek.  Exynos 8890 işlemcisi ile dikkat çeken telefonda 6 GB RAM bulunacak.  Cihazda ayrıca suya dayanıklı kasa ve microSD kart desteği olacak.3000 mAh bataryaya sahip olan Note 5; Galaxy Note 7’de daha fazla batarya kapasitesi olması bekleniyor. Note 5’de 4GB RAM iken bunun Galaxy Note 7’ de 6GB’a çıkması bekleniyor. İşlemcisi 8 çekirdek olan bir önceki sürümün Note7’de de değişmesi beklenmiyor. Note 7 diğer nesillerin bazı kesimlere göre bir tık üstü bazılarına göre de fazlasıyla başarılı olacağı inanılıyor.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.