Reklam Alanı
Samsung Note 7
Akıllı Telefon 0

Samsung Galaxy Note 7 Ne Zaman Çıkıyor

Samsung’ un sıradaki cihazı Galaxy Note 7 özellikleri hakkında sızıntılar gelmeye devam ederken cihaz ile ilgili son olarak çıkış tarihi sızdırıldı. Samsung’ un Apple’ın yeni telefonu iPhone 7’yi tanıtmasından önce Galaxy Note 7’yi piyasaya sunmak istediği uzun bir süredir dillendiriliyordu. Ancak çıkış tarihi ile ilgili net bir bilgi mevcut değildi.

Öncelikle Galaxy Note 7 özellikleri içinde şu ana kadar sızanlara ve iddia edilenlere kısaca bir göz atmak gerekirse özellikle bizi en çok heyecanlandıranı cihazda 6 GB RAM bulunacağı iddiası. Her ne kadar daha önce de yüksek RAM miktarlarına sahip telefonlar tanıtılmış olsa da bunu büyük bir firmanın yapması dengeleri epey sarsabilir. Ancak bu RAM miktarının şu an için bile fazla olduğunu belirtmekte fayda var. Yani cihazın daha düşük bir RAM miktarı ile gelmesi muhtemel. Bununla birlikte Güney Koreli şirket Galaxy Note 7’de kendi ürettiği işlemcilere (Exynos serisi işlemciler) yer vermeyecek. Daha önce de birçok kez olduğu gibi bu cihazda da Qualcomm Snapdragon serisi işlemciler kullanılacak.

Galaxy Note 7
Son olarak da cihazın çıkış tarihini belirtmek istiyorum. Gelen haberlere göre Samsung Galaxy Note 7, 2 Ağustos 2016 tarihinde düzenlenecek özel bir etkinlik ile tanıtılacak. Her ne kadar tanıtımın Ağustos ayı içerisinde yapılacağına kesin gözü ile bakılsa da gün hakkında hala farklı iddiaların mevcut olduğunu söyleyelim. Bakalım yeni cihaz Samsung tarafında bekleneni karşılayabilecek mi?

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.