Reklam Alanı
Samsung 0

Samsung Galaxy Note 8’lerden İlk Görüntüler Gelmeye Başladı!

Samsung Galaxy Note 8’lerden İlk Görüntüler Gelmeye Başladı!

Henüz S8 ile ilgili bilgileri tam anlamı ile netleştirememişken Note 8 ile ilgili gelen bilgiler teknoloji dünyasını derinden sarstı. Paylaşılan bilgiler eğer gerçekleri yansıtacak ise akıllı telefon pazarı gelecek yıl tamamen Samsung’un eline geçecek.

Note 7 ile ilgili talihsiz olaylar yaşaması nedeni ile satışlarını durduran Samsung, uzun bir zamandır Note 8 üzerinde çalışmalar yürütüyordu. Bataryalarda meydana gelen sıkıntı hem firmanın prestij kaybetmesine hem de maddi açıdan oldukça büyük rakamlarda zarar etmesine neden oldu. Kaybedilen itibarını olumlu olarak kazanmak isteyen Samsung ile ilgili Çin kaynakları tarafından görsel ve bilgiler Note 8 hakkında bilgi edinmemize olanak sağladı.

Snapdragon 835 ile piyasaya sürülmesi beklenen Note 8 için bir diğer ihtimal ise Exynos 9 ile gelmesi paylaşılmıştır. Exynos 9 ile gelecek olursa dünyanın en güçlü telefonu olarak gösterilecek olan Note 8 şimdiden birçok kişinin heyecanlanmasına neden oldu. 6.4 inç genişliğinde ve 4K Ekran çözünürlüğüne sahip olacak olması telefonun adeta bir tablet görevi üstlenmesine neden olmakta. 6 ile 8 GB RAM özelliklerine sahip olacak olan telefon birçok açıdan üst düzeylere sahip olacak gibi görünüyor.

Hafıza konusunda oldukça bonkör davranan Samsung, Note 8 için 256 GB seçeneği sunabileceği de paylaşılanlar arasında yer almaktadır. Başta Samsung olmak üzere gelecekteki akıllı telefon pazarına yön verecek bu girişim daha şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.  Note serisi ile ilgili gelişmeler olduğunda anlık olarak sizler ile bir araya getirileceğini belirtmek istiyoruz.

{phantaso}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.