Reklam Alanı
Reklam Alanı
Akıllı Telefon 2

Samsung Galaxy S7 Mini Geliyor!

Daha önce her ne kadar fanları beklese de Galaxy S6 Mini’yi çıkarmayan Samsung, iPhone 6SE’ye rakip olması için Galaxy S7 Mini’yi çıkaracak.

Kızışan iPhone ve Samsung piyasasında fırsat müşterinin oldu. Martın sonlarına doğru iPhone’un lansmanını yapacağı iPhone 6SE’ye karşı olarak çıkarılacak olan Galaxy S7 Mini, yakın zamanda piyasada yerini alacak. Düşük özellikler yerine, Galaxy S7’ye yakın donanım ve özellik kullanılacak olan “mini”de, Snapdragon 820 işlemci seti kullanması bekleniyor.  3 GB RAM ve 12 MP ana kamera özelliği ile gelecek olan telefonda 720p yani 720×1280 ekran çözünürlüğü olması beklenmekte.

Geçtiğimiz yıllara kadar sürekli mini model çıkaran Samsung, geçtiğimiz amiral serisinde Galaxy S6 Mini’yi çıkarmayarak herkesi şaşırtmıştı. Dolandırıcılar ise bunu bilmeyen müşterilere Samsung etiketli sahte çin malı telefonlar yollayarak insanları dolandırmıştı.

Samsung Galaxy S7 Mini’nin fiyatı şuanda ön görülemiyor çünkü işlemci, RAM ve ekran bir yenilik ile değiştirebilir ve daha yüksek ayarda gelebilir. Fakat fiyat konusunda yürütülen en büyük tahmin büyük ihtimalle iPhone 6SE’den daha ucuz olacağı.

ilkan Balkan {ilkan Balkan}

“Samsung Galaxy S7 Mini Geliyor!” üzerine 2 yorum

  1. Economist dedi ki:

    Keşke daha önce Samsung Mini S7`in geleceğinin haberini verseydiniz. Dün Asus aldım daha yeni, haberim olsaydı biraz daha beklerdim samsung mini s7 alırdım. Bir fotoğrafcı olarak 12MP kamera özelliği direk dikkatimi çekti.

  2. talat dedi ki:

    teknoloji şaherleri bir bir vitrinlerde yerini alıyor yeni nesil telefonlarda kamera özellikleri harika sonuclar veriyor birde manuel zomları olsa kocaman makinaları taşımaya hiç gerek kalmıycak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.