Reklam Alanı
Akıllı Telefon 5

Samsung Galaxy S7 Snapdragon 820’yi Deneyecek

Galaxy S7 Snapdragon 820’yi Deneyecek

Snapdragon 810 sürümü ile oldukça baş ağrısı çeken Qualcomm, ardı arkası kesilmeyen ısınma ve performans sorunları ile yüzleşmek zorunda kalmış, birçok akıllı telefon üretici isim tarafından da eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Bunun üzerine kollarını sıvayan firma; bir üst model yani Snapdragon 820’yi daha temiz bir şekilde çıkarma hedefi ile çalışmışlardı.

Business Korea şirketi tarafından açıklanan bilgilere göre, Samsung Qualcomm Snapdragon 820’yi Galaxy S7 de ağırlayacak. Özellikle ısınma sorunlarına karşın elinden geleni yapan Qualcomm, bu sefer akıllı telefon üreticilerini yüzüstü bırakmak istemiyor.

Geçen sene Snapdragon 810’un azizliğine uğrayan cihazlar arasında olmak istemeyen Samsung, 2015 yılı boyunca bu sürümü bünyesinde ağırlamamaya karar vermiş, bu tercihi ile de işlemci konusunda oldukça mantıklı bir adım atmıştı. Ancak buna paralel olarak gelişen haberler de ise Güney Koreli firmanın Galaxy S7 modelinde ısrarla Snapdragon 820’yi kullanacağı yer alıyor.

Snapdragon 820nin ilk olarak Samsung’a geleceği tahmin edilirken, 2016 yılının ilk çeyreğinde HTC ve LG gibi markalarında Güney Koreli isme eşlik edeceği tahminler arasında yer alıyor.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Samsung Galaxy S7 Snapdragon 820’yi Deneyecek” üzerine 5 yorum

 1. samet kısa kaya dedi ki:

  galaxy 7 bence patlama yapacak hız ve tasarım ileri derece gözüküyor…

 2. Fatih dedi ki:

  S6 edge ile samsung bence yeterince kendini kanıtladı. S7 ile beklentileri tavan yaptıracak bence.

 3. kerim dedi ki:

  Snapdragon 820’en yeni işlemci olarak biliyorum 810 ısınma problemini bu seride hallettiler olarak biliyourm

 4. beytullah dedi ki:

  daha s6 ları görmeden s 7 çıktı fiyatı nedir özelliği nedir öğrenmek lazım

 5. selma dedi ki:

  bu telefonu en kısa zamanda alıp kullanacağım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.