Reklam Alanı
Samsung 1

Samsung J5 2016 Geliyor !

Akıllı telefon dünyasının popüler markalarından birisi olan Samsung bilindiği üzre A serisinin son derece sevilmesinin üzerine 2016 yılında karşımıza A serisi yeni akıllı telefonlar ile çıkmıştı. 2016 versiyon A serisi ile yine adından son derece söz ettiren Samsung bu defa da 2016 yılına özel olarak J serisinden bir akıllı telefonu satışa sunacak. Samsung’un bu yıl içerisinde satışa sunması beklenilen yeni akıllı telefonunun ismi Samsung Galaxy J5 2016.

NE GİBİ ÖZELLİKLERE SAHİP?

Elimize ulaşan detaylara göre Samsung Galaxy J5 2016 akıllı telefonunda mütevazi özellikler yer alacak. Ekran özellikleri olarak baktığımızda 5.2 inch büyüklüğünde ekrana sahip olan model bunun yanında HD görüntü sunacak. Snapdragon 410 işlemcinin söz konusu olduğu üründe Adreno 306 grafik biriminin yer aldığını da hemen ifade edelim.

RAM VE DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

Samsung J5 2016 akıllı telefonunda 2 GB RAM kullanılmış. Cihazın RAM donanımı özelliğine baktığımızda giriş segment bir cihaza göre dikkat çekici olduğunu söyleyebiliriz. Öte yandan üründe 16 GB dahili depolama kapasitesine yer verildiğini de belirtelim.

SAMSUNG ŞİRKETİ İLE ALAKALI DAHA FAZLA HABER İÇİN TIKLAYINIZ

Emre Bey {Emre}

“Samsung J5 2016 Geliyor !” üzerine 1 yorum

  1. selayi dedi ki:

    samsun j5 i 2015 te çıkardı 2016 farklı bir versiyonmu onu tam anlayamadım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.