Reklam Alanı
Akıllı Telefon 2

Samsung Note 6 Hangi Tarihte Çıkacak?

Samsung Note 6 çıkış tarihi ne zaman? Samsung Note 6 akıllı telefonu ile ilgili önemli ayrıntılar…

Dünyanın en sevilen akıllı telefon markalarından birisi olan Samsung, şu günlerde Samsung Galaxy Note 6 üzerinde çalışıyor. Yarı bilgisayar yarı telefon olarak lanse edilen Samsung’un Note serisi uzun bir zamandır son derece sevilen bir seri olmasıyla dikkat çekmekte. Note serisinin yeni üyesinin çıkış tarihi şu günlerde çok büyük bir merakla beklenmekte.

SAMSUNG NOTE 6 NE ZAMAN ÇIKIYOR?

Samsung Note 6 akıllı telefonunun 2016 yılı içerisinde Sonbahar mevsiminde çıkmasına kesin gözüyle bakılıyor.  Ünlü şirket Samsung yeni modeli ile Note serisinin şanını yürütmek istiyor.

Samsung Note 6 ile ilgili elimize ulaşan donanımsal özellik ayrıntılarına göre cihazın ekran boyutunun 5.8 inch büyüklüğünde olması bekleniyor.  Öte yandan telefonda 4200 mAh batarya donanımının söz konusu olduğu da elimize uaşan bilgiler arasında. Samsung, batarya hususunda kullanıcılarına problem yaşatmamak için çok çalışıyor ve 5.8 inch ekrana sahip bir akıllı telefona entegre edebileceği en iyi batarya donanımı ile karşımıza çıkacak.

SAMSUNG ŞİRKETİNDEN DAHA FAZLA GELİŞME İÇİN TIKLAYINIZ

Emre Bey {Emre}

“Samsung Note 6 Hangi Tarihte Çıkacak?” üzerine 2 yorum

  1. mehmet çamur dedi ki:

    hemen hemen 6 işnclik bir ekrana yetecek kadar buyuk bir pil düşünülmüs

  2. Sercan dedi ki:

    Samsung, Note 6’da beklenen gelişmeleri vermemiş gibi duruyor. Öte yandan Note 5’e nazaran daha arkaplanda kalıyor gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.