Reklam Alanı
Samsung Galaxy Note 7
Akıllı Telefon 0

Samsung Note 7 Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Samsung Note 7 ne zaman çıkacak ve nasıl olacak?

Samsung’un, Note 5in ardından 6’yı es geçerek doğrudan Galaxy Note 7‘yi piyasaya süreceği iddia ediliyor. Samsung’un 5.7-inç ekran büyüklüğündeki phableti Galaxy Note 7‘nin tanıtımına kısa bir süre kaldı. Bildiğimiz üzere Samsung, piyasaya sürdüğü her Note telefon modeliyle en iyi phablet olmayı başarıyor. Haliyle Güney Koreli teknoloji devinin bu son harikası da merakla bekleniyor.

Yeni Galaxy Note 7 modelinin 2 ay sonra yani hep olduğu gibi Ağustos ayında tanıtılması bekleniyor. Fakat isim hakkında da farklı iddialar var. Kimi kaynaklar Note 6 isminde piyasaya çıkacağını savunurken diğer yandan kimileri ise Note 7 olarak çıkacağını iddia ediyor.

Buna gerekçe olarak ise Galaxy S7 ve Note 7’nin aynı seri olmasının sağlanması gösteriliyor. Ayrıca bildiğimiz üzere Apple Eylül ayında iPhone 7‘yi tanıtacak. Bu isim hamlesi ise Samsung’un kurnaz bir algı taktiği olarak görülüyor. Eğer Samsung Galaxy Note 7 olarak piyasaya sürer ise Apple’ın işi zor gibi gözüküyor. Dokunmatik ekranını bu telefonla birlikte daha da ileri taşıyacak olan Samsung, bu telefonu ile dünyanın en büyük markası olma konusunda Apple ile yarışacağı ön görülüyor. Note 7’nin bir diğer ismi de Amiral Gemisi gibi bir isim. İsmini sağlamlığından ve gücünden alan Galaxy Note 7,meraklılarını dediğimiz gibi Galaxy Note 7 çıkış tarihi olan Ağustos ayında mutlu edecek gibi gözüküyor.

 

 

 

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.