Reklam Alanı
Akıllı Telefon 1

Samsung S7 ve S7 Edge Kullanıcıları İçin Uyarı Yaptı!

Samsung S7 ve S7 Edge Kullanıcıları İçin Uyarı Yaptı!

Samsung firması bu yıl çıkarttığı Galaxy Note 7 cihazlarında yaşadığı patlama olayı ile sallanmıştı. Galaxy Note 7 cihazları düzeltip tekrar piyasa sunmuştu ancak sorun düzelmedi ve yeni serilerde de patlama olayları yaşandığı için Samsung kullanıcılarının can güvenliği daha önemli mesajı ile Note 7 üretimini bitirdi ve tüm Note 7’leri geri çağırmıştı.
Bu patlama olaylarından sonra Samsung ürünlerine karşı kullanıcılarda bir yargı ve algı oluşmaya başladı. Güvensizlik ortamının artmaması için Samsung firması kullanıcılarına bir sorun olmadığını vurguluyor.

İlk defa S7 ve S7 Edge kullanıcılarına uyarı yapıldı!

Güvensizlik ve endişe ortamının çıkmasından sonra Samsung, S7 ve S7 Edge kullanıcılarına ve bu telefonları almayı düşünen kullanıcılarına hiçbir sorun olmadığını ve Note 7’de ki problemin başka bir ürünlerinde yaşanmayacağının sözünü verdi.

Firma yaptığı “korkmayın” açıklamasında Samsung firmasına ait hiçbir cihazın artık böyle bir problem ortaya çıkartmayacağını ve bu yaşanan talihsizlikten de çok büyük ders çıkardıklarını ve bu sayede belki de ileride oluşabilecek birçok büyük sorunun önüne geçeceklerini bildirdi.

Note 7 ile benzer donanıma sahip S7 serisinin patlama olayından sonra bir dizi teste tabi tutulduğu ve herhangi bir yanma, patlama veya benzeri bir olay yaşanmaması adına tüm ihtimalleri değerlendirdikleri ve bunun sonucunda güven verici ve korkmayın diye bir açıklama yapıldığı belirtildi.

Fiyatları etkileyecek mi?


İster istemez bu patlama olayı ile ilgili firmanın adı biraz lekelendi ve bir itibar kaybı yaşandığını söyleyebiliriz. Firma bu durumu düzeltmek için yeni modellerinde kullanıcıyı çekmek adına biraz daha uygun fiyat politikası izleyebilmesi oldukça muhtemel görünüyor.

Peki Nedir Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge özellikleri Gelin Hatırlayalım:

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge

 

 

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Samsung S7 ve S7 Edge Kullanıcıları İçin Uyarı Yaptı!” üzerine 1 yorum

  1. Ferhan Bıçak dedi ki:

    Sanırım artık Samsung hemen her telefonu için bu uyarıyı yapıyor. Note lar için de yapmıştı daha önce.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.