Reklam Alanı
Teknoloji 3

Samsung Selfie Drone Projesi

Son dönemde popüleritesini arttıran cihazlar arasına giren Drone hakkında birçok haberler ve yenilikler sunuldu. Teknoloji furyasında hızla ilerleyen Drone cihazlarına Güney Koreli firma Samsung da katılıyor ve kollarını sıvamaya başlıyor.

Güney Koreli firma geliştireceği projenin adını Samsung Selfie Drone olarak adlandırmış. Bu projeye göre firma; kendi akıllı cihazları ile senkronize olarak çalışabilecek droneler üretecek. Gear saatler tarafından takip olanağı olacak olan bu cihazların kullanımı hakkında herhangi başka bir ön bilgi sunulmadı.

Samsung firması bu sektörde adım atarken yapacağı cihaz da bazı değişiklikler ve yenilikler yapması muhtemel gözüküyor. Çünkü zaten bu amaç ile yapılan bir cihaz mevcut; Lily Camera olarak geçen bu cihaz; bileğe takılan takip cihazı aracılığı ile sizi takip eden ve sizi hangi pozisyonda çektiğini bilen bir ürün. Bu sebeple Güney Koreli firma bu sektör de bazı değişikliklere gidecektir.

Teknolojice-LGGentle-1

Güney Koreli firma bu sektöre en erken 2016 yılında adım atacak. Bakalım dev firma bu sektörde de diğer furyalar da olduğu gibi bir başarıya imza atacak mı? Ya da Samsung’un bu sektöre girmesi ile beraber, diğer dev firmalar rekabet adına, bu sektöre adım atacaklar mı? Bu soruların cevaplarını ilerleyen zamanla da alacağız.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Samsung Selfie Drone Projesi” üzerine 3 yorum

  1. Selçuk dedi ki:

    Önümüzde ki dönemde bu droneler çok etkili şekillerde kullanılacak. kişisel eğlence için, film çekimlerinde, savaşlarda aklınıza gelecek her yerde etkili kullanımı olacak.

  2. ali dedi ki:

    Dronlari ilk fast and firuis 7 de gördüm müthiş bisi gelişecek bi teknoloji onu acik

  3. sercan dedi ki:

    mükemmel bir fikir bu yalnız. resmen cüzdanı ekrana fırlatasım geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.