Reklam Alanı
Akıllı Telefon 10

Samsung’dan Şaşırtan Açıklama

Samsung’dan Şaşırtan Açıklama: O Ülkeden Note 7’leri Toplayamıyoruz!

Samsung en son çıkarttığı amiral gemisi Galaxy Note 7 cihazlarında şok eden bir patlama skandalı ile sarsılmıştı ve firma hemen dağıtımını kesip yeni telefonların güvenli olduğundan emin olmadan dağıtıma vermedi. Ancak bu sürede birçok kullanıcı patlama tehlikesi bulunan Galaxy Note 7 cihazları satın aldı.
Samsung firması, dünya üzerinde başlattığı geri toplama çalışması ile satılan tüm Galaxy Note 7 cihazları geri istediğini bildirdi. Patlama riski olan ve gerçekten tehlikeli olabilecek bu telefonu dünya üzerinde çoğu kişi daha ilk çağrıda geri iade etti.

Türkiye’den toplayamıyoruz açıklaması!

Samsung firmasının yaptığı son açıklamalarda dünya üzerinde neredeyse % 95 gibi bir oranda geri toplama işlemini yaptığını ve mutlu olduklarını söylediler. Fakat bugün yapılan açıklama da ise “Samsung firması: Türkiye’de Galaxy Note 7’leri toplayamıyoruz.” Gibi bir açıklama yaptı ve herkesi şaşırttı. Firma kullanıcılara yeni telefonların hazır olduğunu ve o patlama riski bulunan Note 7 cihazları geri vermelerini tekrar istedi.

Evinize gelip alalım!

Samsung firması yaptığı çağrılar ile kalmadı ve Türklere özel olarak bize haber verin cihazınızı değiştirmeye evinize kadar gelelim diye bir çağrıda daha bulundu. Samsung, patlama riski bulunan cihazlarını bu sayede daha hızlı bir şekilde toplamak ve hiçbir müşterisinin firma ürünü yüzünden zarar görmesini istemediğini belirtti. Bu yüzden kullanıcılardan Note 7 cihazlarını değiştirmelerini rica etti.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Samsung’dan Şaşırtan Açıklama” üzerine 10 yorum

 1. Aleyna dedi ki:

  Çok güldüm bu habere. Biz türkler çok garip insanlarız. Adamlar evinize kadar gelip değiştirelim diyor, biz yine vermiyoruz 🙂

 2. Sercan dedi ki:

  Ben Galaxy Note 7 almayı düşünüyordum ama bu patlama sorunlarından dolayı vazgeçtim belki fiyatta indirim olursa düşünebilirim tekrar.

 3. Berk Altunkılıç dedi ki:

  Yine iyi üstüne düşeni yapmış şirket, patladığı zaman yok öyleydi , yok böyleydi diyemezler.

 4. Burak Burakoğlu dedi ki:

  Resmen adamlar üşengeç olduğumu biliyorlar. Evinize gelip alalım ne ya 😀

 5. Cevdet Bakıroğlu dedi ki:

  Nedenini söyleyeyim: adamlar babalarının malı gibi şirketi sahiplendikleri için gururlarına yediremiyorlar Samsung’un hata yapmış olmasını. Dünyadaki en saçma şey teknoloji milliyetçiliğidir.

 6. fahri kurt dedi ki:

  çok çelişkili bir durum hem toplamıyoruz deyip hemde ayağınıza gelelim demek te neyin kafası Türkiye deneme tahtasımı. herhalde hatalarını anladılar.

 7. Ahmet Aktaşer dedi ki:

  Elimizde bombayla geziyoruz da haberimiz yok 🙂 Allah akıl fikir versin insanlarımıza.

 8. Cem dedi ki:

  Dün Samsung Türkiye açıklama yaptı. Galaxy Note 7 satışlarını geçici olarak durdurma kararı aldıklarını söylediler.

 9. Ayhan dedi ki:

  Adamlar ürünlerinin arkasında duruyorlar. Edecekleri zarara rağmen müşterilerini memnun etmeye çalışıyorlar.

 10. Melih Altın dedi ki:

  Bizim Türkler yine tarzını konuşturmuş 🙂 Bizim milleti anlamak gerçekten güç.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.