Reklam Alanı
Teknoloji 2

Şarj Ve Kota Dostu Lite’a Büyük İlgi !

Dünyanın en sevilen sosyal medya platformu olan Facebook ile ilgili yepyeni bir gelişme daha yaşanıyor. Bilindiği üzre akıllı telefonlarda büyük bir şarj problemi mevcut ve aynı zamanda operatörler tarafından sağlanan kotalı internet paketleri son derece çabuk bir şekilde bitebiliyor. Bu iki sorunu da ortadan kaldırmaya yönelik olarak Facebook tarafından atılan bir adım olan Facebook Lite uygulamasının beklenilenden daha fazla sevildiği ve indirildiği bilgisine ulaşıldı.

FACEBOOK LİTE’A YOĞUN İLGİ 

Uygulamanın piyasaya sürülüşünün üzerinden yaklaşık 15 ay geçmiş olduğunu, bu 15 ay içerisinde uygulamanın 100 milyondan fazla indirilmiş olduğunu ifade edebiliriz. Uygulamaya bu kadar fazla talep olmasının sebebi hiç kuşkusuz uygulamanın şarj dostu ve aynı zamanda internet kotası dostu oluşu.

FACEBOOK LİTE BİLMEYENLER İÇİN;

Uygulamayı daha önce hiç kullanmayan okuyucularımız için ifade edelim Facebook Lite uygulaması Facebook uygulamasından farklı olarak internet paketinizi daha az sömürüyor. Uygulama sahip olduğu arayüz, sadelik, basitlik sayesinde normal Facebook uygulamasına göre şarjınızı ve internet paketinizi daha az harcamakta. Eğer şarj veyahut kota sıkıntısı yaşıyorsanız denemenizi tavsiye ederiz.

Sosyal medya ile ilgili daha fazla haber okumak için tıklayınız

Emre Bey {Emre}

“Şarj Ve Kota Dostu Lite’a Büyük İlgi !” üzerine 2 yorum

  1. kamil dedi ki:

    bizler için en önemli olan sarjdır sarj dostu olan ve kotada buna dahil olunca tadından yenmez

  2. Taner dedi ki:

    bende facebook lite kullanıyorum ve gayet memnunum, henüz geçmeyenler varsa öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.