Reklam Alanı
Teknolojice - Score! Hero
Android Oyunları 2

Score! Hero – Android Oyun

Android platformu için geliştirilen muhteşem bir futbol simülasyonu ile tanışmaya hazır mısınız? Score! Hero‘yu Android uyumlu akıllı telefonlarınızdan bıkmadan, usanmadan oynayacağınıza eminim. Sadece oyuna bir şans verin ve Score! Hero’nun büyülü dünyasında kaybolun.

Tamamen 3 boyutlu grafikleri ile sıradan futbol simülasyon oyunlarından tamamen ayrılıyor. Oyuncu yüzleri, forma detayları ve seyirci atmosferi oldukça büyüleyici. Ayrıca ses efektleri ile de çok dengeli bir şekilde ayarlanmış. Bu da oyuna ayrı bir hava katıyor.

Oyunun genel mantığı belirlenen atak organizasyonlarını tekrardan yapmanız. Yani her bölümde gol ile sonuçlanan ataklar mevcut. Siz bu atakları oyunun yönlendirdiği şekilde tekrardan yaparak gol atmaya çalışıyorsunuz. Ve kendinize ait bir karakter seçerek bu organizasyonlara katılabilirsiniz.

Ve oyunda Türkçe dil desteği de bulunmakta. Yani bu muhteşem oyunu tamamen Türkçe bir şekilde oynayabilirsiniz.

Oyun tamamen ücretsiz ama bazı içeriklere daha erken ulaşmak için bazı ücretler ödeyebilirsiniz. Yani çeşitli geliştirmeler için ücret ödeme imkanı sunuyor. Ama en güzeli zorluklarla başa çıkarak tamamlamak diye düşünüyorum.

Score! Hero İndir

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

“Score! Hero – Android Oyun” üzerine 2 yorum

  1. dursun dedi ki:

    score hero oyunu harika ben tutkunu oldum işten eve giderken elimden bırakamıyorum harika 3 boyut grafiklerden oluşuyor.

  2. ilkcan dedi ki:

    Lg flex 2 var neden desteklemiyor ve ne yapmaliyim bu konu hakkında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.