Reklam Alanı
Teknolojice - Scrubby Dubby Saga
Android Oyunları 0

Scrubby Dubby Saga İndir

Android platformu için geliştirilen zeka ve strateji oyunlarında birçok geliştirici firmayı gölgesinde bırakmayı başaran King, yeni oyunu ile Google Play Store‘da yerini aldı. Scrubby Dubby Saga adı verilen oyunda bu sefer şeker yerine sabunlarla mücadele edeceğiz.

Candy Crush Saga ve Farm Heroes Saga oyunlarının geliştiricisi olan King, yeni oyununda farklı bir konsept deniyor. Değişen oyun yapısı ve bölümleriyle oyuncularının Candy Crush Saga oyunundaki heyecanı yakalamasını istiyor. Önceki oyunlarda kullandığı şeker figürü yerine sabun figürü kullanılan oyunda birçok farklı bölüm sizleri bekliyor.

Rastgele dizilmiş farklı şekil ve renkteki sabunları birbirleriyle eşleştirerek bölümü tamamlayabilirsiniz. En az 3 sabunu yan yana veya üst üste getirmeniz gerekiyor. Oyunda alacağınız puanlar ve bonus güçlendirmeler tek seferde eşleştirdiğiniz sabunla aynı orantıda olacak. Yani 6 sabunu birden yok ettiğinizde alacağınız puan çok daha fazla olacak.

Oyunla ilgili ilk yorumlar oldukça olumlu. Candy Crush oyununu severek oynayan oyuncular için farklı bir deneyim olacaktır. Oyunu Google Play Store’dan ücretsiz bir şekilde indirmek için aşağıdaki linke tıklayın.

Scrubby Dubby Saga İndir

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.