Reklam Alanı
Oyun 0

Sea of Thieves’in Oynanış Videosu Yayınlandı

Bu yıl içerisinde yayınlanması beklenen Sea of Thieves‘in kısa oynanış videosu yayınlandı. Rare tarafından geliştirilen oyunun yayıncılığını ise Microsoft Studios yapacak. Oyunun çıkış tarihi ile ilgili kesin bir bilgi bulunmuyor.

Macera ve hayatta kalma oyunu olan Sea of Thieves’de uçsuz bucaksız okyanuslara açılıyoruz. Oyunda hem hikaye modu hemde çoklu oyuncu modu bulunacak. Çoklu oyuncu modunda her oyuncunun bir görevi bulunacak ve bu görevi yerine getirmekle yükümlü olacak. Aksi takdirde kazandığını ganimetleri kaybedecek.

Sea of Thieves’de bir korsan olarak okyanuslarda maceradan maceraya atlıyoruz. Gemisi olan kaptanın yanında tayfa olarak işe başlıyoruz ve çeşitli ganimetler ele geçiriyoruz. Belki yeteri kadar ganimet toplarsanız sizinde bir savaş geminiz olabilir.

Oyunun grafikleri ve oynanışı oldukça dikkat çekici görünüyor. Eğlenceli grafikleri ve müzikleri sayesinde uzun süre keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz. Ayrıca oyundaki gelişme potansiyeli, rekabetçi bir yapıda olacağını gösteriyor. 2017’nin ilk çeyreğinde yayınlanması beklenen oyunun yeni oynanış videosunu aşağıdaki YouTube bağlantısından izleyebilirsiniz.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.