Reklam Alanı
Teknoloji 0

SENNHEISER CX 200 STREET II İnceleme

Kulaklık alanında artık profesyonelleşmiş Sennheiser markasının en kaliteli ve diğer kulaklıklarına göre en ucuz kulaklıklarından biri olan CX 200 Street kulaklığını tanıtacağız bu yazımızda. Sennheiser markasını bilen bilir,gerçekten de kulaklık üzerine yönelmiş bir marka olarak çıkardıkları kulaklıklar bir harikadır.Peki aynı performansı bu kulaklıkta da sağlamışlar mı?

Sennheiser_CX_200_Street_II_Kulakici_Kulaklik_Siyah__1748_1

Kulaklıklarda ilk aranan özelliklerden biri yalıtımının iyi olmasıdır. Özellikle sürekli yolculuk eden veya evine ,okuluna yürüyerek gidip gelen biriyseniz dışarıdan gelen sesi duymak bütün müzik zevkinizi mahvedebilir.Bu kulaklık ise tam yalıtım isteyenler için üretilmiş gibi.Tasarımı da gayet güzel olan kulaklık ses özellikleri bakımından da fiyatına göre gayet iyi. Bassları gayet iyi veriyor ve tizler ise iyi gelen basslardan dolayı birazcık emiliyor.Hemen her tondaki mid sesleri de iyi duyabiliyorsunuz.

Kulaklıklarda aranan bir diğer özellik ise hafif olmasıdır.Çoğu kulaklık kulağınızda bir ağırlık gibi durur ve sizi rahatsız eder.Ancak Sennheiser Cx 200 Street 5 gramlık ağırlığı ile sizleri rahatsız etmiyor.Ayrıca kulakta duruşu ile zırt pırt kulaktan düşen kulaklıklara hiç benzemiyor.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.