Reklam Alanı
SEO Nasıl Yapılır
Nasıl Yapılır? 0

SEO Nasıl Yapılır?

SEO Nasıl Yapılır

SEO yani arama motoru optimizasyonu  arama motorlarına karşı sitenizi tanıştırmak,  iyileştirme çalışmaları yapmaya denir. SEO’yu ikiye ayırabiliriz. Site için SEO ve site dışı SEO.  Güzel bir SEO işlemi ile sitenizi arama motorlarında yükselterek büyük bir okuyucu, takipçi kitlesine sahip olabilirsiniz.

Öncelikle SEO işleminin programla yapılmadığını söylememiz gerekir. Sanal ortamda bu yöntemle dolandırıcılar bir hayli fazla. Kesinlikle bunlara itibar etmeyin.

SEO işleminde Google’ın gözüne girmek istiyorsanız güncel bir siteniz olmalıdır. Tasarım da şık olmalı, eski tasarımlar kullanılmamalıdır. Konularınızda ve yazılarınızda ki anahtar kelimeyi koyu şekilde yazın.  Google bu sözcüklerin daha fazla üzerine düşecektir. Başlıklarınızda “hx” kodunu kesinlikle kullanmalısınız. Yazılarınızı dümdüz olacak şekilde yazmayın. Önemli yerleri italik olarak yazın.  Yazdığınız konu ve yazılarınızı kesinlikle alakalı olacak resimlendirin. Copy/Paste olayına kesinlikle bulaşmayın. Sitenize özgün ve güncel içerikler girin.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.