Reklam Alanı
Oyun 1

Shadow Warrior 2’nin Oynanış Videosu Yayınlandı

Oldukça fantastik ve efektif bir oyun olan Shadow Warrior 2‘nin oynanış videosu yayınlandı. Muhteşem savaş efekt ve animasyonlarına sahip olan oyunun bol kanlı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Çeşitli ekipmanlarla düşmanlarınızı farklı şekillerde öldürebilir, destansı acılara yaşatabilirsiniz. Flying Wild Hog tarafından geliştirilen oyunun ilk serisini de bu ekip geliştirmişti ve o zamanın teknolojisine göre üst düzey bir oyun olmuştu. Oyunun yayıncılığını ise yine Devolver Digital yapacak. 2016’nın son çeyreğinde çıkış yapması beklenen oyunu birçok platformda görebileceğiz.

Oldukça sürükleyici bir senaryo moduna sahip olan oyunun birçok yerinde kararları biz veriyoruz. Oyuncuların oyuna daha fazla dahil olmasını isteyen Devolver Digital, senaryo modunda çeşitli olaylara sebep olmamıza olanak sağlayacak.

İnanılmaz savaş animasyonlarına sahip olan oyunu çok farklı şekillerde oynayabilirsiniz. İsterseniz agresif bir oyun anlayışı, isterseniz de daha güvenilir bir oyun anlayışı ile oyuna yön verebilirsiniz.

Shadow Warrior 2’nin YouTube üzerinde yayınlanan oynanış videosu beklenen ilgili görmedi. 24 saatlik bir zaman diliminde yaklaşık 50.000 izlenmeye ulaşan videonun ilerleyen zamanlarda patlama yapması beklenmiyor.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

“Shadow Warrior 2’nin Oynanış Videosu Yayınlandı” üzerine 1 yorum

  1. bulut dedi ki:

    Shadoe warrior 2 icin takildigimiz yerde bu video cok isinize yarayacak galiba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.