Reklam Alanı
Teknoloji 3

Sharp’ın Satıldığı Bilgisine Ulaşıldı

Tabletler, televizyonlar , akıllı telefonlar, bilgisayarlar artık çok daha gelişmiş olduklarından dolayı ve teknoloji sürekli çok hızlı bir şekilde mesafe katettiğinden dolayı teknoloji şirketleri arasında çok büyük bir rekabet söz konusu. Son zamanlarda akıllı telefonlara yönelik çok büyük bir eğilim olduğundan dolayı teknoloji şirketleri bu alana yönelmeye başladılar. Sürekli yaşanan yoğun rekabet sonucunda bazı teknoloji şirketleri isimleri son derece bilindik olsa dahi çok büyük zarar görüyorlar.  Bu şirketlerden birisi de Sharp şirketi.

SHARP SATILDI

Teknolojik anlamda televizyon, tablet v.b. ürünleri piyasaya süren, özellikle televizyonları ile bilinen görüntüleme hususunda uzman teknoloji şirketi Sharp’ın satıldığı öğrenildi. Japonlar tarafından bu zamana kadar yönetilen Sharp şirketinin el değiştirdiği bilgisine ulaşıldı. Ve satımın en dikkat çekici yanı ise Sharp’ın Japonlara değilde Çinlilere satılmış olması.

SHARP ÇİN’E SATILDI

Japonlar Sharp şirketini Çin’e satmak istemiyordu ancak elimize ulaşan bilgiye göre mali krizle daha fazla baş edemeyen Sharp yönetimi en sonunda şirketi Çinlilere bıraktı.

TEKNOLOJİ DÜNYASINDAN DAHA FAZLA HABER İÇİN TIKLAYINIZ

Emre Bey {Emre}

“Sharp’ın Satıldığı Bilgisine Ulaşıldı” üzerine 3 yorum

  1. sezgin dedi ki:

    cinliler yavaş yavaş herşeyi ellerine geciriyor sarp ünlü bir markaydı bu gidişle yeni markalarada yönelip dünyaya hakim olacaklar.

  2. Naif dedi ki:

    Sharp ı çok kişi bilmese de televizyon sektöründe bildiğimiz çoğu şeyi Sharp geliştirdi diyebiliriz. Umarım bu satış sharp ı kötü durumdan kurtarabilir

  3. ali dedi ki:

    manchester’ın ana sponsorluğunu yaptığı için çocukluğumdan beri sempati beslerim bu markaya.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.