Reklam Alanı
Teknoloji 2

Silah İle Özçekim Çekerken Öldü !

Hindistanlı genç silahla özçekim çekilmek isterken canından oldu !

Bilindiği üzere artık sosyal medya üzerinde yepyeni bir özçekim akımı mevcut. Gençler paylaşmış oldukları fotoğraflara daha çok beğeni alabilmek için ilginç bazı pozlar çekebiliyorlar. Daha önce uçurum kenarında, köprünün ucunda v.b. özçekim çekerken hayatını kaybedenleri duymaya alışmıştık. Ancak Hindistan’da meydana gelen yeni bir hadise tüyleri diken diken etti !

YANLIŞLIKLA KENDİSİNİ VURDU !

Hindistanlı 15 yaşındaki Singh, paylaştığı fotoğrafa daha fazla beğeni alabilmek, sert gözükebilmek için babasının silahını bulup aldı ve o silahla özçekim çekilip sosyal medyada paylaşmak istedi. Henüz 15 yaşında olan talihsiz genç babasının silahını kafasına dayadı ve fotoğrafı çekerken yanlışlıkla kendisini vurdu. Başından vurulan gencin yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı bilgisine ulaşıldı.

Özellikle Hindistan’da son dönemde özçekim çekerken hayatını kaybeden gençlerin sayısı giderek artıyor. Bu trajik olaylar ile ilgili yetkililerin nasıl bir önlem alacağı ise büyük bir merakla bekleniyor.

İLGİNÇ DİĞER GELİŞMELERE GÖZATMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Emre Bey {Emre}

“Silah İle Özçekim Çekerken Öldü !” üzerine 2 yorum

  1. fiko dedi ki:

    üzücü bir durum fakat çağın bir hastalığı bana göre beğeni hastalığı insanlar her yola baş vuruyorlar akıllara gelen herşeyi kullanıyorlar.

  2. kenan dedi ki:

    Bosu bosuna bir olum olmus gibi gozukuyor silahin sakasi olmaz cok uzucu bir durum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.