Reklam Alanı
Donanım 0

Siri Asistan

Amazon Echo ve Google Home’un başarısı Apple’ın dikkatini çekmiş olacak ki Apple Siri’yi gerçek hayata geçiriyor.

Sürekli açık bir mikrofon/hoparlör olarak karşımıza çıkması an meselesi olan Siri böylece evinizi daha verimli yönetmenize izin veriyor.

Apple ürünleri hakkındaki isabetli tahminleri ve sızıntıları ile tanınan Sonny Dickson, Apple’ın ev asistanının neredeyse üretim aşamasına geldiğini ve Beats entegreli olarak çalışacağını duyurdu. Airplay desteği de olması beklenen cihaz ile böylece iPhone, iPad ve Mac cihazlarınızda ki müziği hoparlörden dinleyebilirsiniz.

Siri Asistan Sizi Dinleyecek

Tahminler üzerine Siri birçok özelliğin yanında sizi takvim etkinlikleriniz hakkında uyaracak. Hoparlörün çalışması için uyarlanmış bir iOS versiyonun kullanılması beklenirken cihazın görünüşü hakkında henüz hiçbir bilgi yok. Tahminler Mac Pro tasarımından ilham alınarak Apple Siri’yi oluşturulacağı yönünde

Kesinleşen Bir Tarih Yok

Apple’ın asistanın ne zaman lanse edileceği hakkında henüz bir bilgi yok tabi fiyatı hakkında da fakat tahminler WWDC 2017’de cihazın tanıtılarak geliştiricilere, cihaza uygun 3.parti yazılım geliştirmelerine olanak sağlayan Yazılım Geliştirici Kiti (SDK) sunulması bekleniyor.

 

Söylentiler ne derecede doğru çıkacak bilmiyoruz ama her zamanki gibi hep birlikte göreceğiz.

O zamana kadar aşağıda ilginizi çeken diğer başlıklara bakmayı unutmayın.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.