Reklam Alanı
Android Uygulamaları 2

Snapchat Büyük Bir Düzenlemeye Gidiyor !

Snapchat uygulamasında yeni dönem ! Popüler sosyal medya uygulaması Snapchat yepyeni bir döneme giriyor ! 

Bilindiği üzere Snapchat uygulaması son zamanlarda gençler tarafından inanılmaz bir ilgiyle karşılandı. Özellikle genç kesimin ağırlıklı olarak kullandığı, akıllı telefonların olmazsa olmaz sosyal medya uygulamalarından birisi haline gelen Snapchat’e önümüzdeki süreçte önemli bazı değişiklikler aktarılacak.

SNAPCHAT SANSÜRLENECEK !

Snapchat uygulamasına geniş çaplı bir sansür algoritması yerleştirilecek. Üstelik bu sansür algoritması herhangi bir devlet otoritesi tarafından değil bizzat Snapchat tarafından ortaya konulacak. Snapchat uygulamasındaki cinsel paylaşımların arttığını belirleyen yönetim bu cinsel içerikleri yok edebilmek, yeni cinsel içeriklerin ortaya konulabilmesini engellemek için adımlar atıyor. Yerleştirilecek olan yeni algoritma ile cinsel içerik paylaşımı çok zor hale gelecek.

Snapchat’e cinsel içerikler hususunda oldukça fazla sayıda şikayet geldiği, uygulamanın da bu yüzden dolayı değişime mağruz kalacağı bilgisine ulaşıldı. Filtreleme işleminin sadece cinsel içerikler için olmayacağı da elimize ulaşan bilgiler arasında.

TEKNOLOJİ DÜNYASINDAN DAHA FAZLA YENİLİK İÇİN TIKLAYINIZ

Emre Bey {Emre}

“Snapchat Büyük Bir Düzenlemeye Gidiyor !” üzerine 2 yorum

  1. ali dedi ki:

    SNAPCHAT gibi uygulamalar kısa zamanda çok çabuk rağbet görüyor. bundan dolayı insanlarla iletişim haline girlecek uygulamalar üretilmeli ama çok olursa herkes tutturamaz

  2. Eran dedi ki:

    Snapchat sansürleme üzerine çok giderse kullanıcı da kaybedebilir, insanlar orayı daha serbest olduğu için kullanıyor bence.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.