Reklam Alanı
Teknoloji 0

Snapchat Ergenlik Çağındaki Kullanıcıların Gözdesi !

Snapchat ile ilgili yapılan bir araştırma sonucunda ortaya konulan veriler, söz konusu uygulamanın en fazla ergen kesim tarafından kullanıldığını işaret ediyor.

ERGEN KESİMDEN YOĞUN İLGİ !

Dünyanın en sevilen mobil uygulamalarından birisi olmayı başaran Snapchat’in özellikle 16-19 yaş aralığındaki ergenlik çağındaki gençler tarafından yoğun bir biçimde kullanıldığı ortaya çıktı. Snapchat uygulamasının sahip olduğu nitelikler genç kesimi kendisine son derece yaklaştırırken fonksiyonlarının genellikle lise çağındaki yaş grubuna daha çok yakın olduğu ortaya sunulan verilerle ispatlanmış oldu.

AMAÇ 18-23 YAŞ GRUBU

Lise çağındaki kesim tarafından Snapchat uygulamasına son derece yoğun bir ilginin olması Snaphat yönetimini tam olarak memnun etmiş değil… Yani uygulamanın asıl amacı 18-23 yaş aralığındaki üniversite çağındaki kullanıcıların odak notkası olmak.

SNAPCHAT DEĞİŞEBİLİR !

Snapchat fonksiyonlarında önümüzdeki süreçte çeşitli değişimler yaşanabilir. Reşit kullanıcılara daha fazla hitap etmek isteyen Snapchat yönetiminin bu hususta yeni hamlelere yönelebileceği ortaya çıktı. Bu bağlamda önümüzdeki süreçte uygulamanın çeşitli değişikliklere, yeniliklere uğrayabileceğini ifade edebiliriz.

Emre Bey {Emre}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.