Reklam Alanı
Snapchat
Nedir? 1

Snapchat Nedir?

Snapchat Nedir?

Snapchat uygulaması, kullanıcıların fotoğraf ve video çekebildikleri, bunların üzerine küçük notlar ekleme şansı olan ve tüm bunları istediği bir süre zarfında paylaştıkları (1-10 sn.) bir sosyal mesajlaşma ve fotoğraf platformudur.

En önemli özelliklerinden olan bu süre ayarı, ayarladığınız saniye kadar görüp fotoğrafın silinmesidir. Bu süre ayarı sadece özel mesajlaşmalarda olur. Hikâye yani kendi profilinizde paylaştığınızda 24 saat içinde siz silmedikçe silinmez. Sadece 24 saniye sonra silinir.  Gönderdiğiniz fotoğraf ve ya videoyu alan arkadaşınız, ekranına tıklayarak açar ve süre bitince ekran kapanır. Eğer fotoğrafları tekrar görmek isterseniz ekran görüntüsü alabilirsiniz. Fakat ekran görüntüsü aldığınızı gönderen kişiye bildiriyor.

İlk başta Snapchat’te bulunmayan bir özellik şu günlerde çok popüler bir hale geldi. Snapchat’e eklenen bu filtreler kullanıcıları tarafından çok beğenildi ve sürekli güncelleniyor.

Android için: Snapchat

iOS için: Snapchat

 

 

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Snapchat Nedir?” üzerine 1 yorum

  1. Yakup dedi ki:

    snapchat, bi ara herkesin indirip ne işe yaradığını bilmediği bir uygulamadır, ben de dahil 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.