Reklam Alanı
Haberler 0

Snapchat’e Yeni Bir Özellik Geliyor!

Snapchat’e Yeni Bir Özellik Geliyor!

Sosyal alanda birçok yeniliğin meydana gelmesini sağlayan Snapchat, diğer sosyal medya araçları ile aralarında bulunan ayakta kalma savaşını yürütürken bambaşka bir özellik ile kullanıcıların dikkatini çekmeye hazırlanıyor. Hisse senetlerinin halka açması ile bir anda kaydettiği prestiji tekrardan yakalamaya başlayan Snapchat, birçok firma tarafından da satın alınacak platformlar arasında gösteriliyor. Uygulamaya yeni gelen özelliklerden kısaca bahsedecek olursak;

Geçtiğimiz ay gelen büyük bir güncelleme ile arama özelliğini bünyesine dahil eden popüler uygulama bu özeliğini oldukça geniş bir alana yaymak istiyor gibi görünüyor. Bugünden itibaren kullanıcılar istedikleri bir anahtar kelime üzerinden kolayca hikayeler arasında aramalar yaparak istedikleri içeriklere daha kısa sürede ulaşabilecekler.

Dikkat Snapchat Fotoğraflarınızı Kullanabilir!

Kullanıcılar, sadece takip ettiği kişilerin hikayelerini izlemiş olmayacak. Arama özelliği ile istedikleri kelime üzerinde o anda paylaşılan tüm hikayelere erişim imkanı bulabilecekler. Kullanıcılar, bu özelliği snap atarken tabi ki de aktif hale getirmeleri gerekiyor. Yapay zeka ile geliştirilen filtrelemeler, kullanıcıların yükledikleri videoların içerisinde bulunan yazılara göre ayırımlar yapması, özelliğin en önemli adımlarından birisi olarak gösterilmektedir.

Şuan sadece test amacı ile yayımlanan güncelleme sadece bazı ülkeler için açık durumda. gerekli testlerin başarılı bir şekilde yapılması durumunda başta ülkemiz olmak üzere tüm ülkelere açılacağını da belirtmek istiyoruz. Sıklıkla güncellemeleri kontrol etmenizi ederiz.

{phantaso}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.