Reklam Alanı
Oyun 1

Sniper Ghost Warrior 3’den Oyuncuları Üzecek Haber

CL Games tarafından geliştirilip, yayınlanacak olan Sniper Ghost Warrior 3, bir kere daha ertelenerek oyuncuları üzdü. Geçtiğimiz aylarda çıkış yapması planlanan oyun, bazı aksaklıklar nedeniyle ileri bir tarihe ertelenmişti. Ertelenen tarih yaklaştıkça oyuncuların heyecanı da artıyordu ama CL Games bugün tekrardan bir ertelenme haberiyle karşımıza çıktı.

Gizliliğe önem veren, rakipleri sinsice avladığımız bir keskin nişancı oyunu serisi olan Sniper: Ghost Warrior serisi, oyuncuların severek oynadığı oyunlar arasına girmeyi başarmıştı. Hem hikaye yönünden hemde oynanabilirlik ve gerçekçilik bakımından oyuncuları tatmin eden bir oyun olmayı başardı ve oyuncuların tutkusu haline geldi. 2016 yılında duyurulan oyunun çıkış tarihi sürekli değişiyor. İlk olarak Ocak 2017’de çıkması beklenen oyunun ertelenerek 4 Nisan 2017 çıkış yapacağı açıklanmıştı.

Ama CL Games oyunun daha güzel olabilmesi, hatalarından arınması için oyunu tekrardan ertelediklerini açıkladı. Bu ertelemeye göre oyunun çıkış tarihi 4 Nisan’dan 25 Nisan‘a kaydırıldı. Önceki erteleme kadar uzun bir süre olmasa da bu haber, serinin hayranlarını fazlasıyla üzdü diyebiliriz.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

“Sniper Ghost Warrior 3’den Oyuncuları Üzecek Haber” üzerine 1 yorum

  1. Mazlum dedi ki:

    Gerçekten olmayacak bir haber. Önce şubat denildi nisana atıldı şimdi de bir erteleme daha. Böyle giderse bu oyun çıkmaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.