Reklam Alanı
Reklam Alanı
Teknoloji 0

Solar Lamba Fiyatları ve Özellikleri

Solar Lamba Fiyatları ve Özellikleri

İç ve dış mekanlarda sürekli kullanılarak fazla enerji harcanmasına neden olan aydınlatmalarda Güneş enerjisinden yararlanarak elektrik faturanızı düşürebilirsiniz. Yenilenebilir enerji kaynağı olan güneşten elde edilen enerji ile solar lambaları çalıştırabilirsiniz. Hem evinizde hem de fabrika ya da tesis gibi iş yerlerinizde kullanabileceğiniz solar lamba fiyatları oldukça ekonomiktir. Balkon, teras, bahçe, sokakta ya da cadde aydınlatmalarında tercih edilen solar lambalar güneş ışınlarıyla uyumlu olarak çalışarak sizlere kullanım kolaylığı sağlar.

Solar Lambaların Avantajları

İstediğiniz yerin aydınlatılmasında kullanabileceğiniz solar aydınlatma sadece binalarda değil aynı zamanda şehir şebekesinin bulunmadığı kırsal alanlarda da kullanılabilir. Dağ evi, tarla, bağ ve bahçelerin aydınlatılmasını sağlayan bu lambaların en önemli özelliği güneş ışınlarını algılayabilmesidir. Elinizle hiçbir müdahalede bulunmadan otomatik olarak açılıp kapanabilen bu lambalar sayesinde elektrik enerjisinden ciddi tasarruf sağlayabilirsiniz. Kaynağını tükenmeyen enerji sağlayan Güneşten alan lambalar kendi kendini şarj edebildiğinden sürekli kontrol etmenize gerek yoktur. Genellikle cadde ve sokak aydınlatması olarak kullanılan solar lambalar güneş doğar doğmaz ışığı algılar ve kapanır. Gece ise hava kararmaya başladığında otomatik olarak çalışmaya başlar. Çevreyi kirletmeden sessizce çalışan solar lamba fiyatlarıkullanım alanınızın genişliğine göre belirlenir. Çok geniş alanlarda birden fazla lamba kullanarak yeterli aydınlatmayı sağlayabilirsiniz

Sensörlü Solar Lambaların Faydaları

Günümüzde hem kullanımı hem de şıklığı ile modern bir şekilde tasarlanan solar lambalar sadece güneş ışığını değil aynı zamanda hareketi de algılama özelliğine sahiptir. Kullanılan mekanda hareket olduğunda otomatik bir şekilde yanmaya başlayan solar lambalar ile can ve mal güvenliğinizi en iyi şekilde sağlayabilirsiniz. Bahçe ya da otoparklarda kullanacağınız solar lambalar hareketi algılayarak çalışmaya başlarken hareket olmadığında hemen söner.

Solar Lamba İle Tasarruf Sağlayın

Oldukça uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz solar lamba fiyatları herkesin rahatlıkla satın alabileceği şekilde belirlenmiştir. Dar ya da  geniş, açık ya da kapalı alanların aydınlatılmasında fayda sağlayan bu lambalar 150-200 Tl’den başlayan fiyatlarla satılmaktadır. Dayanıklı yapısı ile uzun süre kullanım sağlayan bu ürün sayesinde aylık elektrik fatura miktarının düştüğünü göreceksiniz. Özellikle  can ve mal güvenliğinin sağlanması amacıyla sürekli aydınlatma kullanımına ihtiyaç duyulan tesis, fabrika, güverteler, cadde, yol gibi alanları en düşük maliyetle aydınlatır. Kullanımı ve montajı kolay olan bu aydınlatmaları istediğiniz yere istediğiniz yönde yerleştirebilirsiniz. En verimli şekilde çalışarak enerji kullanımını minimuma indiren LED aydınlatmalar Lityum bataryaları ile kolayca şarj olabilir ve fazla enerjiyi akülerde depolayabilirsiniz.

Malker Reklam {Malker}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.