Reklam Alanı
Teknoloji 0

Sony Servis

Sony Servis

Sony, ülkemizde favori elektronik cihazları satan şirketlerin başında yer alıyor. Piyasada rakipleri bir hayli artsa da meraklılarının yıllardır vazgeçemediği markaların başında yer alan Sony, teknik servis ihtiyacı olanlar için de bu hizmeti sunuyor. Sony servis olarak İstanbul piyasasına hakim bir firmayız. Sony marka televizyon ve onlarca markaya ait çeşitli ürünlerin tamiri, bakım ve onarımı tarafımızdan gerçekleştiriliyor. Kalifiye bir personel grubumuz bulunmakla beraber, her biri oldukça kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunuyor. Firmamız, pek çok kişinin bildiğinin aksine yetkili bir servis merkezi değil, özel bir servis merkezi olarak hizmet veriyor. Karşılıklı anlaşmaya bağlı olarak hizmet sunan firmamıza ulaşmak için, websitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sony Servis Hizmeti

Sony servis ihtiyacınız varsa ve televizyon ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız, televizyonu bizzat bize getirebileceğiniz gibi, doğrudan bizimle iletişim kurarak firmadan yetkili personeli alana istemeniz de mümkün. Ekibimiz, cihazın bulunduğu alanı ziyaret ederek televizyonunuzu incelemekte, cihazla ilgili sorunu size bildirmektedir. Televizyonda meydana gelecek olan sorunlar genellikle benzer nitelikte olup firmanın diğer birçok markanın televizyonlarını tamir ettiğini de söylemeyi es geçmeyelim.

Bu konuda diğer birçok firmaya göre avantajlı hizmet sunan teknik servisimiz, müşteriye parça hizmeti de sunması ile biliniyor. Mevcut sorunların böylelikle en aza inmesi amaçlanıyor. Siz de bize ulaşabilirsiniz

Malker Reklam {Malker}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.