Reklam Alanı
Akıllı Telefon 1

Sony Xperia Z4 MWC 2015 de Tanıtılacak!

Japonya merkezli dünya devi Sony nin Xperia Z4’e ait söylentiler giderek artarken, Sony CES 2015 fuarında Xperia Z serisinin en son üyesini tanıtmadı. Bunun üzerine gözler MWC 2015’e çevrilirken Japonya’dan yeni bir haber geldi. MWC 2015 fuarında tanıtılması beklenen Sony Xperia Z4 kendi ülkesinde onaylandı ve operatörler tarafından test edildi.

NTT DoCoMo, KDDI ve SoftBank gibi önde gelen operatörler tarafından gerçekleştirilen testlerde Xperia Z4 ,LTE ve Wi-Fi başta olmak üzere tüm kablosuz bağlantı testlerinden başarıyla geçti. Bu sayede gerekli sertifikaları alan yeni amiral gemisi aynı zamanda resmi makamlarca da onaylandı.

Teknik özellikleri resmi olarak duyurulmamış olsa da Sony’nin Snapdragon 810 yongaseti kullanması bekleniyor. 5,2 inç büyüklüğündeki ekranı Full HD ya da Quad HD çözünürlükte, TRILUMINOS IPS olacak. Ayrıca 20,7 megapixel çözünürlüğe sahip kamera kullanılması beklenen telefon, işletim sistemi Android 5.0 Lollipop olarak gelecek.
Unutmayalım ki cihaz hakkındaki kesin bilgiler MWC 2015 fuarından sonra alınacak.
Sony Xperia Z4

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Sony Xperia Z4 MWC 2015 de Tanıtılacak!” üzerine 1 yorum

  1. jason dedi ki:

    bu kasa yapısı ile satışa çıksa en şık telefon olacağa benziyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.