Reklam Alanı
Sony 2

Sony’nin Gizemli Telefonu İle İlgili Detaylar !

Akıllı telefon alanında ataklarını sürdüren Sony, şimdi sessiz sedasız bir şekilde yeni gizemli akıllı telefonu üzerinde çalışıyor.

Günümüzün sevilen akıllı telefon şirketlerinden birisi olan Sony’nin yepyeni bir akıllı telefon üzerinde çalışmaları sürdürdüğü ortaya çıktı. İsmi belirli olmayan, bu yüzden dolayı gizemil olarak lanse edilen akıllı telefonun özellikleri açığa çıktı;

Sony’nin ismi şuan için belli olmayan, çalışmalarını yürütmekte olduğu yeni akıllı telefonunda 5.1 inch büyüklüğünde full HD ekran bulunmakta. Cihazın en dikkat çekici , isminin açığa çıkmamasına rağmen haber olma niteliği taşıyan özelliği ise Snapdragon 820 işlemciye sahip oluşu. Yani Sony’nin isimsiz yeni akıllı telefonunun üst düzey , üst segment bir akıllı telefon olduğu ortada. Sony , yeni akıllı telefonu ile hiç kuşkusuz büyük oynayacak.

KAMERA ÖZELLİKLERİ

Sony’nin yeni gizemli akıllı telefonunun 21 MP arka kamerası . 12 MP de ön kamerası yer almakta.

RAM VE DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

Cihazın nasıl bir depolama özelliğine sahip olduğu şuan için netlik kazanmazken 3 GB RAM’inin olduğu bilgisine ulaşıldı.

SONY CEPHESİNDEN DAHA FAZLA HABER İÇİN TIKLAYINIZ

 

Emre Bey {Emre}

“Sony’nin Gizemli Telefonu İle İlgili Detaylar !” üzerine 2 yorum

  1. sami bedir dedi ki:

    yeni teknolojiler için 3 gb rem bana göre yeterli değil heleki 21 mgp kamera için bellekleme sorunları olabilmesi muhtemeldir.

  2. Ali dedi ki:

    Daha önce duymamıştım bu detayları. Yararlı bir açıklama olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.