Reklam Alanı
Android Uygulamaları 1

Spotify Ücretleri Yenilendi! Zamlı Spotify Ücretleri!

Spotify Ücretleri Yenilendi! Zamlı Spotify Ücretleri!

Dünyada milyonlarca mutlu kullanıcıya sahip olan Spotify uygulaması şok bir kararla fiyatlarında artışa gitmeye karar verdi. Gerekçe olarak ise son zamanlarda ki kur artışını gösteren Spotify Premium üyelik ücretlerine ekstra zam yapacak. Bu zamlı ücretler 1 Şubat 2017 tarihinden itibaren alınan her yeni Premium üyelik için geçerli olmuş olacak. Ancak şu anda Spotify Premium üyeliği olanlar veya 1 Şubat 2017 tarihinden önce Spotify hesabı almış kişiler bu zamlı ücretten 3 ay boyunca etkilenmeyecek.

Spotify Premium üyelik ücretlerinde ki artış hiçte düşük bir miktar değil. Şu anda güncel Spotify Premium üyelik ücreti aylık / 9.99 Türk Lirası ancak 1 Şubat 2017 tarihinden itibaren Spotify Premium üyelik ücretleri aylık / 13.99 Türk Lirası olarak güncellenecek.

Spotify Premium Neler Sunuyor?

Birçok insan, Spotify müzik uygulamasını severek kullanıyor ve aylık ücret ödeyerek bu programı kullananlar da var. Peki, bu insanlara Premium hesap ne sunuyor? Spotify Premium hesabınız olduğu zaman, hiçbir şekilde ne sesli ne de görsel anlamda reklamlar ile karşılaşmazsınız. Spotify Premium hesabınız ile bir müziği yüksek kaliteli bir biçimde indirebilirsiniz ve bu indirme işleminden sonra bu müziği her platformda ister tablet ister bilgisayar isterseniz telefonda internet olmadan dahi dinleyebilme imkanına sahip olabilirsiniz.
Size sunulacak özel albümlere ve özel müziklere ulaşım imkanına sahip olabilirsiniz. Aslında ücretsiz versiyonu ile Premium hesap arasında ki en temel fark bundan ibaret diyebiliriz. Artık maalesef bu Premium hesaptan yararlanmak için 13.99 TL ücreti her ay ödemek zorunda kalacaksınız ya da alternatif uygulamalara yöneleceksiniz.

 

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Spotify Ücretleri Yenilendi! Zamlı Spotify Ücretleri!” üzerine 1 yorum

  1. tidal premium dedi ki:

    spotify kampanya olmadığı zaman pahalıya geliyor. Tidal, deezer denemenizi öneririm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.