Reklam Alanı
Oyun 0

Square Enix’ten Oyunculara Müjde !

Günümüzde en çok oynanan oyunlardan birisi olan Hitman’ın yapımcısı Square Enix’ten oyun tutkunlarına yönelik yepyeni bir müjde verildi. Bilindiği üzre günümüzde oyunlara ilgi oldukça fazla ve Square Enix oyun dünyasında daha önce piyasaya sürmüş olduğu efsane yapımlar sayesinde en çok sevilen oyun firmalarından birisi. Square Enix başlattığı bir kampanya ile kullanıcı, hayran sayısını daha da arttırmayı amaçlıyor.

SQUARE ENİX’TEN KAMPANYA

Square Enix tarafından 11 Mart tarihinde yeni bir kampanya başlatıldı ve bu kampanya kapsamında 20 TL’ye 5 adet sürpriz oyun imkanı sunuluyor. Aralarında Hitman’ın da bulunduğu bir oyun listesi içerisinden tam 5 adet oyun firmanın iddia ettiğine göre rastgele bir biçimde dağıtılıyor ve sadece 20 TL‘ye değeri son derece yüksek olan oyunların sahibi olma imkanınız doğuyor. Özellikle Hitman’ın fiyatının 150 TL civarında olduğu düşünülürse kampanya hiç te yabana atılır cinsten değil doğrusu.

NE ZAMAN BİTECEK?

11 Mart tarihinde başlatılan kampanyanın 20 Mart’ta sona ereceğini söyleyelim. Yani 20 Mart tarihine kadar Square Enix firmasına 20 TL yatırmanız icab etmekte.

Oyun dünyasından daha fazla haber okumak için tıklayınız

Emre Bey {Emre}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.