Reklam Alanı
Teknolojice - StarCraft 2 Legacy
Oyun 0

StarCraft 2: Legacy Ek Paketi Çıkış Yaptı

Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz Blizzard Entertainment, bu durumu uzun süre devam ettirecek gibi görünüyor. Uzun süredir Overwatch ve Heroes of Storm oyunları ile gündemde kalmayı başaran Blizzard Entertainment, StarCraft 2 oyun serisinin ek paketi olan Legacy’nin çıkışıyla birlikte gündemdeki yerini almayı başardı.

Eskimeyen efsane oyun StarCraft’a böylesine önem verilmesi ve geliştirilmesi bazı oyuncuların takdirini kazandı. Uzun zamandır çıkış yapması beklenen paketin çıkışıyla birlikte satışlarda patlamalar yaşandı. Yapımcı firmanın bile tahmin edemeyeceği rakamlara ulaşıldı. Çıkış yaptığı ilk 24 saatte yaklaşık olarak 1 milyon dijital satış yapıldı. Bu satış rakamları geliştirici firmanın yüzünü fazlasıyla güldürdü diyebiliriz.

Oyuna ek paketle birlikte gelen değişiklerden birisi de hikaye moduna gelen yeni görevler oldu. Daha yeni ve etkileyici görevler sayesinde oyuna daha fazla bağımlı olabilirsiniz. Ayrıca keşfedilmeyi bekleyen yüzlerce mekan bulunmakta.

StarCraft 2: Legacy‘nin sadece Microsoft Windows ve Mac OS için geliştirildiğini üzülerek belirtmek isterim. Zaten konsolları görmeyi beklemiyorduk ama Linux içinde geliştirilmemiş olması oldukça üzücü oldu.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.