Reklam Alanı
Reklam Alanı
Oyun 1

Steam’de ”Black Friday” İndirimi

En büyük oyun platformlarından biri olan Steam, büyük bir indirim hazırlığına girişmiş durumda. Steam, son çıkan birçok oyunu satın alabileceğiniz bir online oyun platformu olarak son yıllara damgasını vurdu. Genellikle kış zamanı başlattığı indirimlerden önce bir indirim daha yapmayı planlayan Steam, bizlere en güzel oyunları daha ucuz fiyatlara sunuyor.

Black-Friday

Şükran Günü,Amerika ve Kanada çıkışlı bir gün olup, çiftçilerin hasatlarını yaptıktan sonra Allah’a şükretmek amaçlı kutladıkları bir özel gün.Aynı zamanda Şükran Günü‘nden sonra gelen ilk cuma günü de Black Friday (Kara Cuma) olarak anılmakta.Bu günde mağazalar satışlarını inanılmaz derecede ucuz fiyatlara yapıyorlar ve bu da yetmezmiş gibi mağazalar sabahın ilk ışıklarıyla açılmaya başlanıyor. Steam’in de ABD merkezli Valve şirketine ait olması dolayısıyla Black Friday‘den Steam de payını almış olacak.Tün dünya genelinde oyuncuların bu indirimi bir aslan misali bekledikleri de bir gerçek.Çünkü ”Black Friday” günü mağazalara gelen %70-%80’e varan indirimler Steam oyunlarına da yansıyacak.Bu harika indirimler 25 Kasım 2015 saat 20:00’da başlayıp,1 Aralık 2015 saat 20:00’da sona erecek.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Steam’de ”Black Friday” İndirimi” üzerine 1 yorum

  1. ismet dedi ki:

    CS GO ve Payday 2 almıştım. ay sonu akk doluydu ama 300kb ile indirdim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.