Reklam Alanı
Teknoloji 1

Google Bağımsız Gözlükler Üretecek !

Google’dan bağımsız sanal gerçeklik gözlükleri geliyor !

Bilindiği üzere artık dünyada yepyeni bir teknoloji akımı söz konusu. Bu yeni akımın ismi sanal gerçeklik gözlükleri ! Sanal gerçeklik gözlükleri ile videoları, filmleri izlemek , oyunları oynamak çok daha keyifli. Gözlükler sayesinde kendinizi sanki oyunun, filmin içindeymiş gibi hissedebiliyorsunuz. Bu inanılmaz yeni teknoloji kesinlikle son derece ilgi görürken sanal gerçeklik gözlüğü cihazları  alanı şimdiden çok sayıda şirket tarafından büyük bir rekabete dönüştürüldü. Ancak Google sanal gerçeklik gözlükleri hususunda henüz sessiz kalarak son derece şaşırtmıştı ve nasıl bir hamle yapacağı merakla beklenmekteydi. Ve nihayet Google’ın nasıl bir hamle ortaya koyacağına dair bilgilere ulaştık !

BAĞIMSIZ GÖZLÜKLER İLE GELİYOR !

Google tarafından sanal gerçeklik gözlükleri çalışmalarının kapsamı son derece farklı ilerliyor. Google, diğer şirketlerden farklı olarak akıllı telefonlar olmadan da çalışabilen yani akıllı telefona herhangi bir gereksinim duymayan yeni bağımsız sanal gerçeklik gözlükleri ile karşımıza çıkıyor.

DAHA FAZLA TEKNOLOJİK GELİŞME İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

Emre Bey {Emre}

“Google Bağımsız Gözlükler Üretecek !” üzerine 1 yorum

  1. sefai dedi ki:

    bağımsız olması çok güzel birşey uygun her alanda kullanılabileceği anlamına gelir sinyal kaliteleri iyi olan cihazlarda iyi sonuclar verceğini düşünebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.