Reklam Alanı
Teknolojice - Asus En Değerli Şirket
Akıllı Telefon 3

Tayvan’ın En Değerli Şirketi Yine Asus

2 yıldır Tayvan‘daki global şirketler arasında zirvedeki yerini koruyan Asus geleneği bozmadı ve bir kez daha ülkenin en değerli şirketi oldu. Ürettiği teknolojiler ile kullanıcıların beğenisini kazanan Asus, gerek teknik ekip gerekse de satış sonrası desteği sayesinde fazlasıyla seviliyor.

Son zamanlarda kendini akıllı telefon pazarına vermesi bazı kullanıcılar tarafından hoş karşılanmamıştı. Ama Asus Zenfone 5 ve Asus Zenfone 6 ile girdiği akıllı telefon pazarından payını almayı başardı. Daha çok orta segmentli telefonlar üretmesi ve fiyatlarınında buna oranla olması birçok kullanıcıyı kendine çekmeyi başarmıştı. Ardından gelen Asus Zenfone 2 ile birlikte kendisini tamamen kanıtlamış oldu. Zaten anakart ve laptop üretimindeki kalitesi tartışılamaz. Kalite olarak Toshiba ile yarışabileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Asus’un marka değeri 1,79 milyar dolar açıklandı. Tayvan ekonomi bakanlığı tarafından verilen ödül ile tekrardan zirvedeki yerini korumayı başardı. Zirvedeki yerini uzun yıllar koruyabileceği tahmin ediliyor ve haksız da sayılmazlar. Tayvan’daki diğer şirketlerin Asus‘a yetişmesi bir hayli zor gözüküyor. Hatta imkansız olarak nitelendiriliyor.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

“Tayvan’ın En Değerli Şirketi Yine Asus” üzerine 3 yorum

  1. fikret dedi ki:

    Asus un bir çok cihazını kullandım çok iyi bir marka bence

  2. teymur dedi ki:

    telefon üretecek teknolojisinin olması asus gibi bir dev için gayet normal bir olay bence

  3. orhan dedi ki:

    ürünleri hem kaliteli hem uygun fiyatlı, teknik servisi de mükemmele yakın olan üretici firma.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.