Reklam Alanı
Teknoloji 1

Telefondaki Silinen Verileri Geri Getirme Yöntemi

Akıllı telefon günümüzde oldukça faal bir şekilde kullanılmakta ve sahip olduğu geniş depolama alanı, kamera özellikleri nedeniyle artık hemen hemen her verimizin kaydedildiği bir cihaz olarak dikkat çekmekte. Akıllı telefonlara bu yüzden çok büyük bir anı, kişisel veri aracı gözüyle bakabiliriz. Genellikle kullanıcılar akıllı telefonların bir veriyi yanlışlıkla sildiklerinde o veriyi geri getiremeyeceklerini düşünürler ancak bazen bazı verilerin geri getirilmesi mümkün olabiliyor. Eğer akıllı telefonunuzda sildiğiniz bir veriyi geri getirmek istiyorsanız 7-Data Recovery Suite isimli programı sizlere önerebiliriz.

7-DATA RECOVERY SUİTE

7-Data Recovery Suite isimli programının öncelikle bilgisayar programı olduğunu belirtelim. Yani işlemi gerçekleştirmek için akıllı telefonunuzu bilgisayarınıza tanıtmanız, bağlamanız gerekli. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra artık silinen verileri basit bir şekilde geri getirebilirsiniz. Programa girdikten sonra telefonu kurtarma bölümüne girerek o bölümden silinen verilerinizi geri almanız mümkün. Uygulamanın bazı uzantıları desteklemediğini hemen sizlere ifade edelim ancak yinede uygulama çok sayıda uzantılı dosyayı destekleme yetisine sahip.

 

Emre Bey {Emre}

“Telefondaki Silinen Verileri Geri Getirme Yöntemi” üzerine 1 yorum

  1. Aytaç dedi ki:

    Merhabalar telefonda sildiğimiz veriler silindikten sonra tamamen kayıp oluyor mu yoksa veriler telefonun içinde bir yerde mi kalıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.