Reklam Alanı
Oyun 0

The Division Hilesi Ubisoft’u Harekete Geçirdi

Son zamanların en iddialı oyunu olarak dikkat çeken The Division‘un hileleri oyuncuları bıktırdı. Birçok oyunda karşılaşılan hileciler yüzünden oyuncular, oyundan zevk alamıyor. Bu konuda uzun süredir sessiz olan Ubisoft nihayet harekete geçiyor. Hile kullanan oyuncuları pişman edecek cezalar geliyor.

8 Mart 2016 tarihinde PC, Xbox One ve Playstation 4 için yayınlanan online savaş oyunu The Division, açık dünya oyunu olarak da nitelendirilebilir. Oyunun grafikleri şuana kadar geliştirilmiş en gerçekçi grafik olarak kabul ediliyor. Teknoloji üstü grafikleri sayesinde birçok kişinin dikkatini çekmeyi başaran oyunun hareket animasyonları da oldukça tatmin edici bir konumda.

Online oyunların en büyük sorunu olarak görünen hileler The Division oyunununda başını ağrıtıyor. Geliştirici firmanın tüm müdahalelerine rağmen bir açık bulunup, geliştirilen hileler yüzünden oyunun bir anlamı kalmamaya başlıyor.

Ubisoft bugün yaptığı bir açıklama ile oyunda hile kullananlara 2. aşamalı ceza vermeyi planlıyor. İlk hile kullanımında 14 günlük bir ceza ile karşılaşacak olan oyuncular, bu olayın tekrarlanması halinde ise süresiz olarak yasaklanacak.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.