Reklam Alanı
Oyun 1

The Division’ın İnceleme Puanları Belli Oldu

2016 yılının en fazla beklenen oyunlarından biri olan Tom Clancy’s The Division‘ın inceleme puanları verilmeye başlandı. Gelen ilk inceleme puanlarına bakarak oyunun başarılı olduğu kanısına varabiliriz. Popüler oyun inceleme sitelerinin oyunla ilgili uzun incelemeler sonucu verdiği puanlar, Ubisoft‘u memnun etmişe benziyor.

2015 yılında çıkması beklenen ama bir türlü çıkış yapamayan The Division‘ın 2016’ya sarkması birçok oyuncuyu derinden üzmüştü.  2015 yılında 2 kere ertelenen oyunun imajının zedelendiğini söylesek, yanılmış olamayız. Taktiksel FPS oyunlarının özlemini çeken oyuncular bu oyunla birlikte bu özlemini giderecekti ama olmamıştı. Yaklaşık olarak 3 ay ertelenen oyunun daha güçlü döndüğünü söyleyebiliriz. Ubisoft tarafından geliştirilen ve yayınlanan oyunun PC, PS4 ve Xbox One oyun konsolu için aynı tarihte çıkış yaptığını belirtelim.

The Division’ın tüm detaylarını inceleyen siteler, çeşitli detaylara puan verdi. Verdiği bu puanları ortalama bir puanla açıklayan sitelerin verdikleri puanlar şu şekilde:

Merlin’in Kazanı – 86/100

Gamespy – 5/5

GameSpot – 8/10

Metro GameCentral – 7/10

Daily Star – 4/5

The Examiner – 5/5

Cheat Code Central – 4.6/5

IGN Italia – 9/10

JeuxActu – 17/20

The Jimquisition – 6.5/10

Eurogamer Italy – 9/10

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

“The Division’ın İnceleme Puanları Belli Oldu” üzerine 1 yorum

  1. mahir dedi ki:

    öne çıkan, genel olarak paylaşılan sıkıntıları belli. zayıf tutorial, vasat karakter yaratımı, hafiften tekrar eden yapı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.