Reklam Alanı
Oyun 0

The Elder Scrolls Online’nın Ek Paketi Geliyor

Bethesda Softworks‘ün sevilen oyunu The Elder Scrolls Online için geliştirilen ek paket çok yakın zamanda raflardaki yerini alacak. Oyuncuların yavaş yavaş sıkılmaya başladığı devasa dünyanın, yeniliklere ihtiyacı olduğu su götürmez bir gerçek. Oyuncuları hem monotonluktan kurtarmak hemde yeni mücadelelere yelken açtırmak için geliştirdiği ek paket olan Brotherhood‘un çıkış tarihi belli oldu.

Diğer online oyunlardan daha kapsamlı ve sürükleyici bir yapıya sahip olan The Elder Scrolls Online’nın birçok oyun platformuna destek verdiğini söyleyebiliriz. PC, OS X, Xbox One ve Playstation 4 platformlarına destek vermesi takdire şayan bir durum. Özellikle Apple kullanıcılarının çok fazla oyun seçeneğinin bulunmaması bu oyunu daha da özel kılıyor.

DLC paketinin çıkış tarihi PC ve OS X için 31 Mayıs olarak belirlenirken; Xbox One ve PS4 için bu tarih 14 Haziran olarak açıklandı. Konsol kullanıcılarının 2 hafta fazladan beklemesi gerekiyor ama buna değecek. Ek paketi gerçek para ile değil oyun parası ile satın alıyorsunuz. Brotherhood DLC’sini 2.000 Crow‘a satın alabileceksiniz. Ayrıca ESO Plus üyesi olan oyuncular, bu DLC paketine ücretsiz bir şekilde sahip olabilecek.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.