Reklam Alanı
Teknolojice- The Sims 4 Yükseltmesi Ücretsiz
Oyun 1

The Sims 4 Digital Deluxe Yükseltmesi Ücretsiz

The Sims 4 oyununa sahip olan kullanıcılar kısa bir süreliğine Digital Deluxe sürümüne yükseltmeyi ücretsiz bir şekilde yapabilecek. Evet yanlış duymadınız ücretsiz bir şekilde Digital Deluxe sürümüne sahip olabilir ve 4 farklı DLC’yi deneyebilirsiniz.

Geçtiğimiz yıl çıkış yapan The Sims 4, bazı kullanıcıları fazlasıyla memnun ederken bazılarına da üzmüştü. Özellikle oyunda istediğimiz gibi gezemiyor olmamız çok büyük bir eksikti. Oyunda araba ve havuzun olmaması da kullanıcıları üzmeye yetti diyebiliriz.

Ama The Sims 4 ile birlikte oyunun yapay zekasının da fazlasıyla geliştiğini söyleyebiliriz. Yapay zekanın yönettiği simler daha akıllı ve mantıklı hareket ediyorlar. Grup konuşmaları oldukça verimli geçiyor. Ve sürekli aynı şeyleri tekrar ettiğinizde konuştuğunuz kişi ile ilişkiniz geriliyor. Oyunu monotonluktan kurtarmışlar gibi.

The Sims 4’ün sadece Windows  ve Mac OS için çıkartıldığını hatırlatalım. Oyun 5 Eylül 2014 tarihinde raflardaki yerini almıştı. İlerleyen günlerde farklı DLC paketleri ile yeniliklerin geleceğini düşünüyoruz. Tıpkı The Sims 3‘de olduğu gibi bu seride de ek paketlerin çıkması muhtemel.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

“The Sims 4 Digital Deluxe Yükseltmesi Ücretsiz” üzerine 1 yorum

  1. kemal dedi ki:

    Sims 3’te açılış çok daha heyecan vericiydi. Havuz, araç vs olmaması berbat.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.