Reklam Alanı
Reklam Alanı
Oyun 115 1

The Witcher 3: Wild Hunt’a Türkçe Yama

Amazon Hediye Çeki
Amazon Hediye Çeki

İlkbahar sezonu sonunda piyasaya sunulan CD Projekt ve Bandi Namco ortak yapımı olan The Witcher 3: Wild Hunt çıkışından itibaren popülaritesini korumuş, devasa haritası ile de özgür oynanabilirlik durumu sunarak oyuncularını ekrana kilitlemişti. Elbette böylesine büyük bir oyunun hikaye üzerine kurulu olması bazı ihtiyaçları da ortaya çıkarıyor. Bu da Türkçe Yama gereksinimi oluyor.

İki gönüllü arkadaş, şimdiden bu çalışmalara başlayarak oyunun Türkçe Yama’sını oluşturmaya başladılar. Oyunun böylesine büyük bir boyuta sahip olması süre zarfında uzamaya sebep olsa da aksi bir durum gelişmediği sürece, senaryoyu daha da anlayarak film tadında oynamamızı sağlayacak olan The Witcher 3 Türkçe Yama’sı 9 ay ila 1 yıl arasında bir aralıkta elimize ulaşacak.

Hemen aşağı da Türkçe Yama fragmanı videosuna göz atabilirsiniz. Elbette yalnızca tanıtım amaçlı olan bu akış içerisinde belirli hatalar olacaktır bunlar şimdilik göz ardı edilmesi gereken bir durum olarak es geçilmelidir.

Amazon Hediye Çeki
Amazon Hediye Çeki

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“The Witcher 3: Wild Hunt’a Türkçe Yama” üzerine 1 yorum

  1. selin dedi ki:

    Türkçe yaması olması beni çok mutlu etti

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir