The Witcher 3: Wild Hunt’a Türkçe Yama

Paylaş
 
Google Reklamıdır

İlkbahar sezonu sonunda piyasaya sunulan CD Projekt ve Bandi Namco ortak yapımı olan The Witcher 3: Wild Hunt çıkışından itibaren popülaritesini korumuş, devasa haritası ile de özgür oynanabilirlik durumu sunarak oyuncularını ekrana kilitlemişti. Elbette böylesine büyük bir oyunun hikaye üzerine kurulu olması bazı ihtiyaçları da ortaya çıkarıyor. Bu da Türkçe Yama gereksinimi oluyor.

İki gönüllü arkadaş, şimdiden bu çalışmalara başlayarak oyunun Türkçe Yama’sını oluşturmaya başladılar. Oyunun böylesine büyük bir boyuta sahip olması süre zarfında uzamaya sebep olsa da aksi bir durum gelişmediği sürece, senaryoyu daha da anlayarak film tadında oynamamızı sağlayacak olan The Witcher 3 Türkçe Yama’sı 9 ay ila 1 yıl arasında bir aralıkta elimize ulaşacak.

Hemen aşağı da Türkçe Yama fragmanı videosuna göz atabilirsiniz. Elbette yalnızca tanıtım amaçlı olan bu akış içerisinde belirli hatalar olacaktır bunlar şimdilik göz ardı edilmesi gereken bir durum olarak es geçilmelidir.

Google Reklamıdır

Bu yazı 6192 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir adet yorum var.

  1. selin dedi ki:

    Türkçe yaması olması beni çok mutlu etti

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan
Facebookta bizi bulun
Google Reklamıdır
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
tercüme
oyunlar
bayan deri mont
Cs Go İndir
Renkli Top Oyunları
Araba Oyunları
Dedektör
Teknoloji Haberleri