Reklam Alanı
Oyun 0

The Witcher 3: Wild Hunt’ın Ek Paketinin Boyutu Belli Oldu

Blood and Wine adıyla çıkış yapacak olan ek paketin boyutu ve diğer özellikleri kesinleşti. 31 Mayıs’ta birçok platform için gelecek olan ek pakete ilgi bir hayli büyük. Oyunun yapısını tamamen değiştiren bu ek paketle birlikte yeni bir The Witcher 3 deneyimine hazır olun.

CD Projekt RED tarafından geliştirilen The Witcher 3’ün dağıtımını ise Warner Bros. Interactive yapıyor. Oyunun ek paketinde de aynı işbirliği devam edecek gibi görünüyor.

Oyuncuların fazlasıyla sıkıldığı hikaye ve haritanın baştan aşağıya tekrardan dizayn edildiği Blood and Wine ek paketi için kotalarınızı hazırlamanız gerekiyor. Yaklaşık olarak 15 GB bir depolama alanına sahip olması beklenen ek paketin açılmış hali ise bir hayli fazla olacak.

Oyuna eklenecek yeni mekanlar ve bölgeler nedeniyle bu kadar fazla alana ihtiyaç duyulduğunu açıklayan geliştirici firma oyunun yapısının bizi fazla tatmin edeceğini öne sürüyor. PC, Xbox One ve PS4 platformları için 31 Mayıs‘ta sahnelerde olacak The Witcher 3: Wild Hunt – Blood and Wine oyununa ön sipariş ile 53 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.