Reklam Alanı
Oyun 0

TMNT: Mutants in Manhattan Tanıtım Videosu Yayınlandı

Birçok kişinin çocukluk kahramanı olan Ninja Kamplumbağalar‘ın yeni oyunuyla ilgili yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. Düşmanların ve kahramanların tanıtıldığı videoda oyunun oynanışına dair ipuçları bulunuyor. Önceki TMNT oyunlarındaki kullanılan teknolojilerin gelişmemiş olması, hem grafiklerin çok kötü olmasına hemde animasyonların tatmin edici olmamasına neden oluyordu.

Platinium Games tarafından geliştirilen yeni Ninja Kamplumbağalar oyununda ise gelişmiş teknolojilerin nimetlerinden fazlasıyla yararlanılacak gibi duruyor. Üst düzey grafiklere ve dövüş animasyonlarına şahit olduğumuz tanıtım videosunda bizleri muhteşem bir TMNT deneyiminin beklediğini söyleyebiliriz. Ayrıca diğer TMNT oyunlarında bulunmayan multiplayer mod özelliğine bu oyunla birlikte kavuşuyoruz. Ayrıca hikaye modunda da çeşitli revizyonlar bulunmakta.

Oyunun çıkış tarihi ise 24 Mayıs 2016 olarak belirlenmiş. Steam üzerinden ön sipariş ile satın alabileceğiniz oyunun dağıtımı ise tanıdık bir firma olan Activision tarafından gerçekleştirilecek. Her ne kadar Call of Duty serisinin son oyunlarıyla gözden düşse de itibarı oyunu yükseltmeye yetiyor.

YouTube üzerinden yayınlanan tanıtım fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.