Reklam Alanı
Total War: Attila Türkçe Yama - Teknolojice
Oyun 4

Total War: Attila Türkçe Yama İndir

Total War savaş oyunu serisinin son oyunu olan Total War: Attila‘nın Türkçe yaması çıktı. Türkçe yama ile birlikte oyun daha anlaşılır bir hale gelmiş durumda.

Önceki serilere göre bakıldığında büyük gelişmeler gerçekleştiren Total War: Attila, 2015’in en iyi strateji oyunu olmaya aday. Geliştirilmiş grafikleri ve yapay zekası sayesinde oyuncuların oyuna tam anlamıyla hükmetmesini sağlıyor.

Oyunun senaryo modunda neler işlendiği görmek için Türkçe yamayı  mutlaka denemelisiniz. Tarihte yaşanmış olaylara uygun bir şekilde ilerleyen senaryoda, bazı açık senaryolar bulunmakta. Yine bunları Türkçe yama sayesinde kolaylıkla gözlemleyebilirsiniz.

Yamanın kurulumu oldukça basit. Aşağıdaki linklerden yama dosyalarını indirin. Arşivin içinde bulunan tüm dosyaları oyunun kurulu olduğu dizinde bulunan “data” klasörüne atın. Gelen değiştirilsin mi sorusuna evet diyerek taşıma işlemini tamamlayın. Son olarak aynı dizinde bulunan “local_en” dosyasını silmeyi unutmayın. Eğer Türkçe yamadan memnun kalmazsanız, bu dosyayı atmanız gerekebilir. Bu yüzden ismini değiştirmek veya farklı bir dizine kopyalamak mantıklı olacaktır.

İndirme Linkleri

http://turkceoyunmerkezi.com/total-war-attila-turkce-yama.html

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

“Total War: Attila Türkçe Yama İndir” üzerine 4 yorum

 1. alican dedi ki:

  total war güzel oyun türkçe yama ile daha da güzel oynanır bu oyun çok başarılı bi paylaşım

  1. Oğuzhan Oğuzhan dedi ki:

   Katılıyorum, özellikle diplomasi konusunda oldukça yardımcı oluyor. Türkçe olmadığı zamanlarda bir ülke ile ticaret yapmaya çalışırken savaş açabilme ihtimalimiz vardı 🙂

 2. barış dedi ki:

  Bu tür oyunların direk türkçe halinide çıkarsalar kimse bu kadar uğraşmicak.Adamlar italyanca ,fransızca, rusca çıkarıyorlar bir türkçeyi çok görüyorlar.

  1. Oğuzhan Oğuzhan dedi ki:

   Çok haklısınız ama birde onların cephesinden bakmak lazım. Yani Türklerin orijinal oyun alma oranı oldukça düşük olduğundan dolayı yapımcılar Türkçe desteği vermiyorlar. Geçen sene Fifa 15’i çok fazla Türk kullanıcı satın aldığı için Fifa 16 Türkçe dil desteği ile geldi. Yani birazda suç bizlerde diyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.