Reklam Alanı
Oyun 0

Total War: Warhammer’ın Detayları Belli Oldu

24 Mayıs 2016 tarihinde piyasalara giriş yapmayı bekleyen Total War serisinin yeni oyunu Warhammer’ın bazı ilginç detayları gün yüzüne çıkmaya başladı. Creative Assembly ve Sega ortaklığı ile geliştirilen savaş oyunun yeni serisinde, birçok mitolojik ve doğaüstü yaratıklarla savaşacağız.

Son dönemlerde oyun konsollarına olan rağbet artsa da bu durum Sega’yı pek ilgilendirmiyor gibi. Sadece Windows, Linux ve Mac OS için geliştirilen oyunun, konsol sürümleri yine olmayacak. Türkçe dil desteği ile birlikte gelecek olan Total War: Warhammer‘ın oyunla ilgili detaylara değindiği videosu yayınlandı.

Yayınlanan tanıtım videosuna göre oyunun stratejileri oldukça geliştirilmiş. Elinizde bulunan doğaüstü yaratıkları kullanarak aleyhinize giden savaşı lehinize çevirebilirsiniz. Farklı stratejiler geliştirerek düşmanların kafasını karıştırabilirsiniz.

Oyunda birçok farklı ırk ve yaratık bulunacak. Özellikle uzaktan birkaç büyü ile büyük orduları dağıtan büyücülerin çok fazla rağbet göreceği tahmin ediliyor. Her ne kadar ağır eleştiriler almış olsa da çok farklı bir oyun geliştirmeyi başaran Creative Assembly, bu hamlesi ile dibi görebilir.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.