Reklam Alanı
Akıllı Telefon 0

Turkcell İle Vestel İşbirliğine Girişti !

Ülkemizin bilinen  teknoloji şirketleri Turkcell ve Vestel’den akıllı telefonlar hususunda ortak çalışma ! Bilindiği üzre ülkemiz özellikle kendi teknolojik ürünlerini üretme konusunda son derece geride. Vestel ve Turkcell bu hususta bir işbirliğine girişecek mobil alanda 4.5G veri bağlantısı ile uyumlu akıllı telefon duyurusu gerçeleştirdiler.

VESTEL V3 5020

Vestel’in yeni akıllı telefonunun ismi Vestel V3 5020. Ünlü şirketin yeni modelinin en önemli özelliği hiç kuşkusuz 4.5G veri bağlantısını destekliyor oluşu. Çünkü Vestel V3 5020 modeli genel itibariyle giriş segment bir telefon ve giriş segment bir modelde 4.5G hizmetinin bulunması bu anlamda son derece önemli. Öte yandan cihazın diğer özelliklerinden bahsedecek olursak 4 çekirdekli Mediatek işlemcisinin yer aldığını, 1 GB RAM donanımına sahip olduğunu, 16 GB dahili depolama kapasitesinin yer almakta olduğunu, ekran özellikleri olarak 5 inch HD ekranının bulunduğunu kaydedebiliriz.

BATARYASINA DİKKAT !

Vestel V3 5020 modelinin en önemli , en gözde özelliği ise batarya değeri çünkü üründe giriş segment bir telefona göre son derece iyi bir batarya kapasitifi kullanılmış ; Vestel V3 5020 modelinin batarya mAh değeri 3140 mAh !

TELEFON DÜNYASINDAN DAHA FAZLA HABER İÇİN TIKLAYINIZ

Emre Bey {Emre}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.