Reklam Alanı
Teknoloji 1

Türkiye’nin İş Deposu

Türkiye’nin İş Deposu

İnsanlar artık iş ilanlarını internet siteleri üzerinden kolayca yapabiliyorlar fakat tüm iş arayanları ve işverenlerin mevcut iş kollarını bir arada sunan bir internet sitesine ihtiyaç duyuyorlar. Hem yeni iş ilanları hemen yayına alınacak hem de mevcut iş koluna göre tarama yapılabilecek bir internet sitesini bugün sizlere sunacağız.

Site üzerinde gerek özel sektör gerek ise kamuya ait tüm iş kollarının ilanlarına ulaşabilirsiniz. İŞKUR iş ilanları bile otomatik olarak site de yer almaktadır. Bu özellik diğer iş ilan sitelerinde yokken sadece www.isdeposu.net adresinde aktif durumdadır. İŞKUR iş ilanları bilmiş olduğunuz gibi sürekli yenilenmekte ve en çok tercih edilen platformdur. Bu platforma ait tüm ilanlar siteye gün gün güncel olarak eklenirler. Eklenen ilanlar kendi onun için oluşturulan özel sayfa da sergilenmektedir. Böylece İŞKUR iş ilanları ayrı diğer ilanlar ayrı şekilde gözlemleyebilirsiniz.

Sitenin bir başka özelliği hedef kelime üzerinden mevcut iş isteğinize göre arama yapabilmenizdir. Bunu da şu şekilde sizlere aktarabiliriz. Örneğin bilgisayar programcılığı mezunusunuz. Arama yerine bilgisayar ile ilgili genel bir meslek araması yaptığınızda karşınıza direk şu sonuçlar çıkacaktır. Bilgisayar yazıp aradınız grafikçi, bilgisayar programcısı vb gibi bu sektöre ait tüm iş ilanları karşınıza liste şekilde detaylı sunulmaktadır. Eğer siz sadece hedef aramanızı grafikçi olarak yaparsanız mevcut bölgenizi otomatik olarak çeken sistem, size yakın olan grafikçi ilanlarını size sunmaktadır. Türkiye’nin iş deposu olarak sektöre ciddi bir giriş yapan, İŞKUR dâhil tüm iş ilanlarını tek kaynak da bulabileceğiniz bir sloganla başlayan siteyi mutlaka ziyaret etmenizi ve incelemenizi öneriyoruz. İşverenler için ise çok yakın zaman da özel bir bölüm oluşturulacaktır.

Bu bölüm de ise işveren kendi özel paneli üzerinden aradığınız sektöre uygun daha önceden sisteme kayıtlı iş arayanları görüntüleyip, iş ilanına uygun adayı bulabilmektedir. Bunun için ciddi şekilde çalışan ekip çok yakın zaman da internet sektörünün iş arayanlar ile işverenleri buluşturacağı Türkiye genelinde çok büyük bir site olmayı planlamaktadır. Siz de bu yeni siteyi ziyaret ederek yerinizi alabilirsiniz.

 

Bu arada sitemizi de ziyaret etmiş bulunduğunuzdan dolayı teknoloji ile ilgilendiğinizi de varsayarak aramalarınıza doğrudan kelimeyi ekleyerek daha efektif arama yapabildiğinizi belirtmek isterim.

Örnek: http://isdeposu.net/is-ilanlari/teknoloji yazdığınızda teknoloji sektörü ile alakalı ilanlar listelenmektedir. Buda bize daha efektif arama yapmamıza izin vermektedir. Lafı fazla uzatmayalım ve siteye bir göz atmanızı tavsiye ederek belki de uzun süredir aradığınız işi bulmanıza vesile oluruz

Malker Reklam {Malker}

“Türkiye’nin İş Deposu” üzerine 1 yorum

  1. Hüseyin dedi ki:

    Bu site çalışmyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.